Skoči na vsebino

Kviz


Boss

Priporočeno sporočilo

pa se pejmo en mali kviz in sicer koliko stane originalna plasti?na letvica (kao krom) na maski nad znakom.

 

Objavljena slika

 

Odgovore sprejemam do nedelje popoldne in tisti, ki zadane ceno oziroma se ji pribli?a na manj kot 5? natan?no dobi :pepsi:

 

:jupiii:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Marko, Labi, Zemir pa kolk ma te vi pla?e, da take cifre ven me?ete :hohoho: Ana ?zmeden? a ti to resno? 350?? pa za ta denar dobim cel nov odbija?.

 

?e bi malo bolje prebirali forum bi ceno celo na?li saj sem jo objavil v rubriki kjer malo pojambramo. :P

 

OK, da ne bom skrivnosten, cena je 85,40? in je za moje pojme katastrofalno visoka. To je samo letvica to sploh ni cela prednja maska. ?zmeden? Po moje je ?a kak?no zlato gor naparjeno, da je toliko drago.

 

 

OK, kdo je zmagovalec? V bistvu je Max najbli?ji ?eprav ni znotraj omejitve 5?, ampak ker nisem pi?kolovski je :pepsi: njegov. Max, naslednji? ko se sre?amo ?astim. :bravo:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

OK, da ne bom skrivnosten, cena je 85,40? in je za moje pojme katastrofalno visoka. To je samo letvica to sploh ni cela prednja maska. ?zmeden? Po moje je ?a kak?no zlato gor naparjeno, da je toliko drago.

OK, kdo je zmagovalec? V bistvu je Max najbli?ji ?eprav ni znotraj omejitve 5?, ampak ker nisem pi?kolovski je :pepsi: njegov. Max, naslednji? ko se sre?amo ?astim. :bravo:

 

 

:jupiii::danzoman::pepsi:

 

Zdej pa reees moram pridt na kak?no sre?anje :blink:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Marko, Labi, Zemir pa kolk ma te vi pla?e, da take cifre ven me?ete :hohoho: Ana ?zmeden? a ti to resno? 350?? pa za ta denar dobim cel nov odbija?.

 

?e bi malo bolje prebirali forum bi ceno celo na?li saj sem jo objavil v rubriki kjer malo pojambramo. :P

 

OK, da ne bom skrivnosten, cena je 85,40? in je za moje pojme katastrofalno visoka. To je samo letvica to sploh ni cela prednja maska. ?zmeden? Po moje je ?a kak?no zlato gor naparjeno, da je toliko drago.

OK, kdo je zmagovalec? V bistvu je Max najbli?ji ?eprav ni znotraj omejitve 5?, ampak ker nisem pi?kolovski je :pepsi: njegov. Max, naslednji? ko se sre?amo ?astim. :bravo:

 

Pa dobro,kaj je vse v redu z njimi?? ?zmeden? Jaz sem dal gor eno cifro in si mislil,da pretiravam z njo.Pa vidim,da sem bil malo prekratek z njo. :P

Kaj pa tista maskica,ki sem ti dal link?? :D

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa dobro,kaj je vse v redu z njimi?? ?zmeden? Jaz sem dal gor eno cifro in si mislil,da pretiravam z njo.Pa vidim,da sem bil malo prekratek z njo. :P

Kaj pa tista maskica,ki sem ti dal link?? :D

 

ne sej letvico sem 100% popravil tako, da nakup ne bo potreben... maska pa mogo?e naslednji? :hohoho:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.