Skoči na vsebino

Redni servisi za cenej?e Mazde - (Demio)


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni prijatelji Mazd,

 

pred slabim letom sem kupoval svoj drugi avto in pri tem naletel na zelo dobro ohranjen avto, za katerega prej nikoli niti sli?al nisem :ne vem: - Mazdo Demio. Zdaj pa me je povsem prepri?al in sem z njim zelo zadovoljen. :bravo: Zato bi ga rad ?e naprej ohranil v dobrem stanju.

 

Vendar pa... servis pri uradnem serviserju se mi glede na tr?no vrednost avta in dejstvo, da mi zaradi starosti avta ne bodo podalj?ali Mazda Europe Service, ne spla?a

 

Kljub temu bi ?elel narediti kvaliteten servis (imam 88tiso? km), pri zaupanja vrednem mehaniku, najraje okolica LJ, mo?no tudi MS. Mi kdo od vas lahko pomaga s priporo?ilom?

 

Poleg tega me zanima, ?e je pri teh kilometrih ?e ?as za veliki servis, ali je ?e po?akati?

 

Hvala za pomo? in nasvete.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moja izku?nja je slede?a. V?asih ni racionalno, da upo?teva? nasvete napisane na tem forumu. Ko sem iskal mehanikarja za veliki servis sem prebral ta forum. Odlo?il sem se, da bom avto peljal v Medvode k Pelkotu. To je bil moj prvi in zadnji obisk pri tem mehaniku. ?lovek se ni dr?al dogovoru o pla?ilu. Tega mehankarja ti odsvetujem.

?e ima? mo?nost, ga pelji v Pomurje. Ceneje in bolj?e.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.