Skoči na vsebino

MUCA


BOJČ

Priporočeno sporočilo

kako mor?-ne more bit NE sme bit scrtlan ma?k ker,kako pa bo zbe?al ko ga za?ne lovit medved ali lisica??

More bit divji,odpulen al pa mora imet narejen osnovni te?aj samoobrambe,minimalne dose?ke z uporabo oro?ja in pa dovoljenje za pi?tolo!!!! :hohoho:

 

 

A ne, na?(a) bo scrkljana!!! :danzoman::jupiii:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 89
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

...Mi pa svetujejo, da naj vzamemo raje mladi?ka in kak?no spomladanko, teh pa ?e ni... :(

 

Eh, tole je pa kr neki :rolleyes: N? verjet tega.

Grem pobrskat, kdo ima kak?no tak?no muco zate :)

?e sem lahko enga mucka na bmw forum oddala, bom pa menda ja ?e kak?nega na Mazdinga :hohoho:

 

uklopko: hvala :rozico:

All I ask: the sky above and the road below me.
BlueSky

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eh, tole je pa kr neki :rolleyes: N? verjet tega.

Grem pobrskat, kdo ima kak?no tak?no muco zate :)

?e sem lahko enga mucka na bmw forum oddala, bom pa menda ja ?e kak?nega na Mazdinga :hohoho:

 

Sem v?eraj v enem zaveti??u preko neta tako lu?no me?anko na?el, med navadno in siamko, potem pa zve?er pokli?em in mi prijazna gospa razlo?i, da so jo ravno popoldne oddali v CE, grrrrrrrr!!! :angry::(

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?zmeden??zmeden??zmeden? klopko kaj je pa teb dons? mate ?e gobe na rakitni pa si dobu k?no "ta noro" :P:hohoho:

 

 

ammma mmmm kaj si pa lubosumna -eto ?e zate :rozico:

saj jih mam ?e dost ro?ic :D

 

drga? mam pa v slu?bi veliko dela ki se mu pravi NE

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ammma mmmm kaj si pa lubosumna -eto ?e zate :rozico:

saj jih mam ?e dost ro?ic :D

 

drga? mam pa v slu?bi veliko dela ki se mu pravi NE

 

 

Pa dejta mi nehat ma?jo temo smetit!!! MIJAAAUUUUUUU!!!! GRRRRRRRR!!! :angry::angry::angry:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:hohoho::hohoho:

 

 

ok naj ti bo no!

Uglavnem bom js na?i ma?ki reku nj mal pohiti z xxx ?e pa? bo tako da dobi? mucico pa tudi ni pene!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem v?eraj v enem zaveti??u preko neta tako lu?no me?anko na?el, med navadno in siamko, potem pa zve?er pokli?em in mi prijazna gospa razlo?i, da so jo ravno popoldne oddali v CE, grrrrrrrr!!!

A Pandico si gledal :D Ja ta je k nam pri?la :P

All I ask: the sky above and the road below me.
BlueSky

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boj?...ka pa kaj tacga...?

 

 

So tud fajn kosmatin?ki...pa pol mal odrastejo

 

 

Ko so dost stari pa...

 

 

Jaaaa...vem...offf topic...ma ho?m samo pomagat. :(

 

Nazaj k temi...bi se dala dobit kje taka ma?ka?

 

Mister polizman...go get a DONUT!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A Pandico si gledal :D Ja ta je k nam pri?la :P

 

Nam je bila vsem v?e?... :( Zakaj pa nimamo nobenga smejkota k solzice to?i????? Admin!!!!!!!!!

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja saj,... <_< komu pa taka ni v?e?.

Za tak?ne se zagrebejo v sekundi, ta "navadne" (tigraste, ?rne, ?rnobele) pa ?e povohajo ne. :ne vem: Pa taki diamanti so med njimi, ampak se jih zaradi povr?ne izbire ne opazi.

Bad no... to ni avto katerega se nabavi in proda ko ni ve? v?e?.

 

Nazaj k temi...bi se dala dobit kje taka ma?ka?

 

 

Seveda se dobi! Klic na Felinolo?ko zvezo, tam ti posredujejo podatke katerega vzreditelja povpra?ati.

Aja, for free si mislil :rolleyes: Glej moj predhodni odgovor <_<

All I ask: the sky above and the road below me.
BlueSky

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na?a bo pa lahko tudi ?isto "navadna", va?no da bo "prava mucica" :jupiii:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jeee :jupiii:

Sem dala poizvedbo naprej ma?karcam. Bomo ?e na?li eno tako tapravo :bravo:

 

:rozico:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja, for free si mislil :rolleyes: Glej moj predhodni odgovor <_<

 

Dans se skori ne? ne dobi for free...

 

Mucke mam pa rad, pa ?e dolgo ?asa razmi?ljam, da bi kaj mel. (dvono?no al ?tirno?no :hohoho: )

 

Kje pa kej najdem ta felinolo?ka dru?tva? So v vsakem mestu?

 

Ma?kona obvezno, pa nekastriranga...naj bo ?ef tlele okol na?e bajte, pa podre vse, kar pr?etka mim.

 

Izbira ma?k je pestra!!!

Mister polizman...go get a DONUT!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Felinolo?ko dru?tvo LJ: http://fd-ljubljana.si/

 

Ma?kona obvezno, pa nekastriranga...naj bo ?ef tlele okol na?e bajte, pa podre vse, kar pr?etka mim.

 

Izbira ma?k je pestra!!!

 

<_<:blink:<_<:(<_<:huh:<_<

Oprosti, ampak s tako #&%$#$%* izjavo ti polagam na srce, da si NE nabavi? ma?ka. Iskreno, od mene ga ne bi dobil.

All I ask: the sky above and the road below me.
BlueSky

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj vem, da je ?ival resna stvar in potrebna skrbnosti in pozornosti.

 

Ma mal humorja pa nikoli ne ?kodi, vsaj men se tako zdi.

 

In kater del se ti ne zdi dober...to, da no?em kastriranga ma?ka, al to ker bo pa? po?el, kar je v njegovi naravi?

 

Ma?ka sem ?e imel, ampak ?al je pa? tako, da ?ivimo ob cesti. Bogi Muc.

Mister polizman...go get a DONUT!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede na to, da je zakonsko dolo?eno, da je treba ne?eljene mladi?e prepre?iti, se niti ne gre zato, kaj se meni ne dopade, pa? pa zato kar si zakonsko dol?an! ?e ho?e? imeti nekastriranega ga mora? imeti pod nadzorom, da prepre?i? paritev, notri torej. ?e pa ?e ho?e?, da se prosto zunaj ?eta, bo pa? moral bit kastriran. Simple as that.

 

In meni to ?al ni ve? sme?no, da re?ujemo probleme, katere povzro?ajo neodgovorni lastniki. Ali pa jih kracamo s cesti??a:

Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika

 

Lahko postre?em tudi s kako bolj nazorno, ?e to ni dovolj.

 

All I ask: the sky above and the road below me.
BlueSky

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, mi je neki pri?lo ?e neki ?asa na uh, da so neke zakonodaje glede tega.

 

Ampak, men se pa? muc brez jajc (oprosti na izrazu), ne zdi muc.

 

Pa ?e vse kvalitete ma?ke izgubi. Postane len in se mi zdi, da izgubi svoje nagone. ?ivim na pode?elju, pa, nevem, ?e bom mel ma?ka samo zarad crklanja in igranja.

 

Odrastu sem pa na tak na?in. Pr nas so ma?ke lovile mi?ke in vso drugo morebitno zalego. Zato se mi ne zdi normal, da ga kastriram.

 

Vedno je pa blo veselje pr bajt, ko so prikobacale majhne kepice.

?tir ponavad :), eno ali dve smo zadr?ali, ostale so ?le pa drugim lastnikom, prec, ko so vedle samostojno jest in pit.

 

Lov se jim pa razvije iz same potrebe nagona.

 

Zaenkrat pa v svoji karieri vo?nje ?e nism zgazu nobene ?ivali, ker vedn bremzam kot zme?an...razn zaj?ka zadn? :( ...tko, da nevem zakaj si pripela slike. Verjetn ne men v opozorilo, al pa kaj tacga.

Mister polizman...go get a DONUT!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se mi zdi... dokler se dejansko ne pozanima? kaj je res in kaj ne, brezveze da ti nekaj pametujem. ?e odraste? tako, ?e ne pomeni, da je tako najbolje. V?asih so tudi rekli, da zaradi drkanja lahko oslepi?, pa se verjetno strinja? da to ni res. :P

 

Fact je, da tudi kastrirani ma?ki lovijo mi?i, in to ni? manj un?inkovito. Verjela li ne, ?e bolj u?inkoviti so pa siti kastrirani ma?ki. Verjel ali ne, moj ma?ek je bil kastriran, dobil hrane 2xdnevno in redno prina?al mi?i, voluharje, krta, pti?a... O tem ali se danes s tak?nim po?etjem strinjam,... ne bom se zdaj poglabljala v to. Lov se ne razvija iz nagona po razmno?evanju :whatever: Za lov ne rabi jajc :hohoho:

 

Zakaj torej imeti ma?ko? Kaj so ma?je kvalitete :huh: To sta vpra?anji, na kateri bi lahko polemizirala ?e in ?e, pa se mi zdi da se ti ne bo dalo poslu?at.Jaz jih imam v svoje veselje in se imam odgovorna za njih. Ne dovolim, da drugim nadlegujejo ali delajo ?kode, niti samim sebi. Imam jih pod nadzorom in ukvarjam se z njimi. Skrbim, da ni potomcev in tako tudi da ne bo potomcev od potomcev, itn. Ma?kam ni treba delati za vsojo hrano, ni?. ?e cartajo se samo ko njim pa?e. Tak?ne pa? so ma?ke.

 

A veselje je z malimi kepicami? Kjut, ja ane!? Ti povem, koliko jih (?ive) potopijo, vr?ejo (?ive) v kanto za smeti, zakurijo (?ive) v pe?i, ponudijo (?ive) psu za malico, (?ive) z lopato malo po bu?i, ... ko se jim preve? razmno?ijo ali se zdijo odve?!? Bedno. Tudi ?e ste vi poskrbeli za va?e mladi?ke, kako so to naslednji lastniki? In lastniki potomcev in potomcev potomcev? Problem je zelo obse?en in k re?evanju tega razni miti o kao "enkrat mora imeti maldi?e" - "kastriran ma?ek je len" - "ma?ke so potro?ni material" ?al ?isto ni? ne pripomorejo, pa? pa ravno nasprotno.

 

In oddajali ste jih ko so vedle jest in pit!? To je nekje pri 6. tednu. Kaj ve?, kak?na je zakonska predpisana starost za lo?itev mladi?a od mame? Ti je pri?lo nekje nekaj na uh?

 

Zakaj za boga, se v zvezi z avti pozanimamo za prav vse zakone, za ?ivo bitje nam pa tega ni vredno?!?

 

Mah, mi ?e lasi pokonc stojijo.

No offense, ampak v takih trenutkih se ?ist zavedam, da ??ijem proti vetru :whatever: Nekje je treba za?et.

 

Slike sem dodala v razmislek. Zakaj? A te motijo? Se ti grav?ajo?

Gleda? stran, ?e kje kaj takega zasledi?? Verjetno se ne zaveda?, da je ?isto mo?no, da je katera od teh potomec enega od va?ih potomcev? Torej bi se lahko reklo, da je tvoja neodgovornost kriva, da je kon?ala pod kolesi?! Vem, to je precej direktno povedano, ampak mo?no pa je ;)

Tudi ?e ti osebno ?e nisi povozil nobene ma?ke... je ve? kot zadosti drugih voznikov, ki se jim je to zgodilo. Hote, nehote, jim je ?al ali ne, nima veze. Zgodi se vseeno.

All I ask: the sky above and the road below me.
BlueSky

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mljuh... tale je bil kastriran :)

 

mi?ka pa je na koncu kon?ala ?alostno ... ene pol ure se je igral z njo po dvori??u... toliko o mu?enju ?ivali... tukaj je ena ?val drugo mu?ila :)

 

http://www.mojvideo.com/video-mujc/d2708ca5fd881a996698

 

http://www.mojvideo.com/video-mujc/5092519944d9905d1b4b

 

http://www.mojvideo.com/video-mujc/867fca9bb6f9c2c4b3d6

 

http://www.mojvideo.com/video-mujc/10fb9676b36ec6d7d3fa

post-11-1205594540_thumb.jpg

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ojej, ojej...oprosti, ?e si me narobe razumela. :( Nisem hotel iz tega narediti kreg, oz. debato na vojni nogi.

 

Samo povedal sem, kako je bilo pri nas in izrazil svoje mnenje.

?e me tema zanima? Itak da me. Vse, kar je novega me zanima, o tem poslu?am, in ?e kaj ne vem, ne razumem, vpra?am in prosim, da mi stvar razlo?ijo. Je prav tako? :unsure:

Zraven mene pa ne izgublja? besed, ker potem nebi komentiral stvari oz. bi ?e zdavnaj povedu, da me stvar ne zanima in se nebi vklapljal v debato.

 

To, da kastrirani ma?ki/e lovijo mi?i, itd., sem sli?u, vidu pa ?e ne. Zato sem pa pa? skepti?n. Hvala za obrazlo?itev. :)

 

Ma?ka rabi svobodo, isto, kot jo rabimo mi..."dvono?ci". Nevem, kolk ?kode lahk naredi ena ma?ka...kve?jemu, da skoplje jamico v zemljo, pa se pokaka. To pa ni ?koda...za moje pojme.

?e pa kdo dela ?kodo in se iz?ivlja nad njimi...pa ne samo nad ma?kami, ampak nad vsemi ?ivalmi...je pa itak mentalno zaostal in bi ga blo treba na enak na?in maltretirat, da vidi, kako je "lepo" in kako "pa?e".

Moj pogled na to. Ker take ljudi sovra?im.

 

Ni mi treba razlagat, prosim, kaj naredijo z njimi, ?e so odve?, ker se zavedam, kaj se po?ne.

Zgolj info...v slu?bi imamo dve posvojeni mucki, ki jih je folk prpelal in zavrgel. Vsi skrbimo za njih, dajemo hrano, pa ?e lepo pojstlco smo jim nardil. Je pa? taka mo?nost lokacije. :P

 

Potro?ni material? Ta izjava pa ni moja...si mrbit sli?ala koga drugega...je vseeno ?ivo bitje...al? :huh:

 

Zakonska oddaja mladi?ev? Nimam pojma. Res. Pa po 6ih tednih jih res nismo deval vstran. :( Verjetn takrat, ko neha sesat? Res pa je tudi, da ?e ve? kot 5 let nimamo ma?ke pr bajti.

 

Ne se jezit zarad tega, ker sem neveden o takih stvareh. Pa ne? ne ??ije? prot vetru (vsaj pr meni ne). Jaz izra?am svoje mnenje, ti pa svoje. Nekje bova ?e na?la skupno to?ko. <_<

 

Zarad slik je pa tkole...vsak dan opazi? povo?ene ?ivali...kruta realnost. Vedno ko vidim "roadkill", se vpra?am, kako je to mo?no. V naselju, pr 50km/h povozit ma?ko, je?ka, itd. Razumem na odprti cesti, kjer so vi?je hitrosti, pa ?e to...hmmm :ne vem:

Grav?a se mi ne, ker sem videl ?e huj?e prizore, pa ne samo ?ivalske. Motijo me pa tudi ne, ker si izrazla svojo ?eljo po tem, da razmislimo kako in kaj.

 

?e bomo pa za?el, kje so potomci, potomcev, od potomcev na?e ma?ke, ki je imela potomce, ki smo jih oddal, pa verjetn ne pridemo nikamr. Brez zamere.

 

Se pa s tabo strinjam, da bi morali poostriti nadzor nad doma?imi ?ivalmi, njihovim po?utjem v okolju, nego in vzdr?evanjem.

Tako recimo...govorim na pamet...kot je pr psih, rejnicah, itd...vse pa? registrirat, obvezno cepljenje in kontrola nad prirastkom.

 

PS.: Kaalman...res je lep Mujc, buc buc :bravo:

 

?e neki...Boj?...sorry, ko nismo pr iskanju tvoje mucke.

Mister polizman...go get a DONUT!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne, saj ni panike, mnenja vedno so in bodo razli?na. Sem pozorno prebral vajine poste in pravzaprav nista tako dale? narazen s svojimi mnenji. Oba imata rada ?ivali, to je najbolj pomembno :bravo: . Tudi sam sem v dilemi glede povedanega... Popolnoma razumem pogled na zadevo, ki ga je opisala Wildcat in se z njo absolutno strinjam. ?e se ?e vtikamo v svet drugih bitij se moramo odgovorno in premi?ljeno. In ?e poskrbimo, da je muck manj, s tem poskrbimo tudi za to, da je manj ?alostnih in krutih zgodb... Dilema je samo, ali imamo ljudje pravico toliko posegati v ?ivljenje ?ivali... Sam sem sicer mnenja, da v tem primeru cilj opravi?uje sredstvo, pa vseeno...

Kakorkoli ?e, na?a muca (muc) bo ustrezno oskrbljen(a), ker je v okolici ?e nekaj ma?k, tako da drugega ne preostane... <_<

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e malo heca... :hohoho::hohoho:

 

Ni? ne bo, mi ne dovoli nalo?it film?ka, grrrrrrr!!! :whatever:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.