Skoči na vsebino

Stre?na okna - ?ibedah


Priporočeno sporočilo

Nism zasledil teme ki bi govorila samo o stre?nih oknih tko da sm jo odpru. ?e je ?e kje se opravi?ujem.

 

A morem jest pri svoji ?e ho?em ?ibedah(samo pleh) menjat, a morm tapete dol vzet pa komplet vse menjat al se da sam zgorn del menjat brez da razdiram tapete? Vodila in ostalo je vredu samo pleh da zamenjam ker je ta ?e mal gniv.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 leta kasneje...

Jaz pa bi vpra?al ?e bi mi lahko PROSIM poslal sliko kablov kako so razporejeni kabli pri teh dveh stikalih za odpiranje in zapiranje... ker namre? mam mazdo 323F kot jo ima? na sliki ta model... in mi gre samo zapiranje preko tipke odpiranje pa ne... in je nekje neke kablov zjebanih .. in bi prosil ?e bi lahko poslal slikico kako so kabli vezani na stikala in konektorje.... hvala za vnaprej

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.