Skoči na vsebino

prednja lu? 323 96 l. - mission impossible!


Priporočeno sporočilo

Glede na to da ?e en lep cajt i??em prednjo desno lu? za tole malo mazdico,se sedaj obra?am na vas dragi forumci - ima kdo kontakt ali idejo kje jo dobit?!?! Kopija te lu?i je ?al narejena za H4 ?arnice original pa ima posebej dolgo in kratko... ?e kdo ve kako kaj in kako prosim lahko kontaktira na 041 344 740 - Ga?per

 

Tnx in ZOOM ZOOM

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala za info, sem ?e veliko preklical naokoli in lahko povem (VSEM), da kopije take lu?i (H1+H3) ni! :blink::( Kopije so narejene na H4 ?arnico, spra?ujem pa kak?nega mazdinega serviserja (ki vem da ste tukaj nekje na forumu) , katera kopija bi mi fizi?no ustrezala na mojo mazdo. Glede na to da original stane 210? in ve? sem razmi?ljal da v najslab?em primeru kupim obe kopije in dam elektri?arju prevezat kable da bo ustrezalo za H4. Za vsak slu?aj dam ?e ?tevilko ?asije JMZBA135200191058.

Za kakr?no koli pomo? se vnaprej zahvaljujem!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz imam Mazdo 323F BA in imam lu?i H1+H1 original, H1+H3 so motorizirane (regulacija nivoja snopa),

kolikor mi je znano...

 

Na herkules.si:

 

Cena z DDV: 88.66? / 21,246.48 SIT

 

E.M.: kos

Proizvajalec: Depo

Koda proizvajalca: 216-1128R-LD-EM

Oznake: H1+H3

 

:blink:

 

Kaj nimajo na zalogi?

 

IPB Image

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

za kero mazdo sploh gre! (BA,BJ,BG,C)

 

Ko sm jaz kupoval za BA model ki ima (H1+H1) v orginalu

sm v stegnah v A-net kupil ponaredke ki imajo (H1+H3) cena pa je bila tam cca 70?

 

To pa lahko potrdi uporabnik 323 speed

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zal ne vem za kateri model gre, v bistvu je kupe, na avto.net sem na?el eno rde?o v avtohi?i, ki je ista (no, skoraj). Kar se pa ti?e na zalogi ali ne - klical na herkules in jim dal ?t. ?asije in mi je ?ena rekla da ne bo ?lo... grem pogledat na herkules glede lu?i ki si mi jo napisal.

 

V glavnem zaenkrat se lepo imejte in hvala za pomo?, se pi?emo!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa dj v prometno poglej kak avto fura? :bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

<_< samo res ej kako ne ves kak model avta vozis

 

Folkec!

ja, res se lahko prasujete kako da ne vem kaj vozim... avto je sposojen, to je to! V prometni pa ni nobene oznake kot pa 323 1.5 i... pol se pa znajdi, ?e lahko! Ima pa tale mazdica lahko cel kup oznak

Glede na obliko bi rekel da je C, vsaj po ogledu po slikah z avto.net-a (http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=1819313)

I??em in i??em, vendar ne najdem....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kak?na slika avta ali pa lu?i bi tudi kaj pomagala?

 

dal sem link strani na kateri je identi?na mazda. ?e ?e enkrat omenim-na herkulesu in tudi drugod s kopijami lu?i s pomo?jo ?tevilke ?asije, javijo da obstaja samo original. Ve? ali manj sem se vdal da bom kupil obe kopije in prevezal ?tromarijo da bo pasalo na H4. Vpra?anje sledi, katero? da bo seveda pasala na vezno steno...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.