Skoči na vsebino

Delnice Mazda Corp.


DonFilipo

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni mazdofili,

 

 

Po dolgem casu premisljanja, sem se odlocu vlagati v delnice. Tuje seveda. Nazalost se vedno ne vrjamem Krki, Jankovicu in podobnim. Vrjamem podjetjem katera so dolgo na trgu (ziher jer ziher). Seveda, so mi kot prvo padle na pamet delnice Googla (zadeva je izjemno donosna). Zadeve sem se lotil in kmalu ugotovil, da je nazalost prevec komplikacirano kupovati ameriske delnice. Vendar ostaja se ena moznost - DELNICE MAZDA CORP. !!! (Kako se samo prej nism spomnu). Na slovenskih spletnih straneh ki so dokaj uporabne glede te vrste trgovanja nisem nasel nobenega uporabnega podatka o tem.

Sedaj pa vas prosim, da mi nekdo ki se v to razume (kaksen dipl.oec...) razlozi kako to gre. A jih mogoce ze nekdo ima? Gremo vsi v biznis. Iscite spletne strani, ali karkoli uporabnega. Ce kaj zasledite pisite tukaj. Blo bi zanimivo ce bi vsak kupil vsaj eno delnico. Ce nic drugega za foro. Sicer pa jst mislim resno, vsaj kar se mene tice. Prosim za pomoc.

voli vas Don

 

 

_______________________________

Viva Revolucion - Viva Mazda, Manuel !

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Neki sm ugotovil. Na spletni strani www.nasdaq.com se lahko ogledajo vrednosti mazdinih delnic (koda: MZDAF). Vrednost je okoli 2.90 USD kar je priblizno dobrih 500 sit in zadnjih par mesecev padajo. Vendar se vedno nisem nasel kako jih in kje kupiti.

voli vas Don

 

 

_______________________________

Viva Revolucion - Viva Mazda, Manuel !

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene si zelo zbunil! Vidim thread Delnice mazda corp. in sam pomislil da o?e? odprti mazdin salon u Delnicama (mesto u Hrva?koj)!!! :lol: al mi je postalo jasno posle par prebiranih redova :D

One day you are born,

The next big milestone

you discover go zoom-zoom

you can't get enough!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.