Skoči na vsebino

poraba mazda 6


dana

Priporočeno sporočilo

torej kupujem avto in me zanima vzdr?evanje mazde 6(ne nov model)

 

najbolj me seveda zanima poraba za 1.8 bencinski motor?

 

koliko je pribli?no redni servis?

 

 

Glede porabe poglej tukaj >> http://www.poraba.com/avrage_car.php?searcht=582

 

Redni servisi pa so odvisno od stevila kilometrov...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Jaz imam 1.8 benz motor in poraba je nekaj malega ?ez 8 litrov (60% relacija / 40% mesto), kar je za ?estico, ki ni ravno majhen avto zelo ugodna poraba (sploh pa glede na to, ko sli?im, da folku tolk pijejo razni clioti 1.4 ipd.).

 

Kar se pa servisov ti?e, tako kot je @Boss povedal, kar je pa najbolj va?no je pa to, da pri tem motorju ni velikega servisa, ker ima verigo (servis ?ele pri 240.000 km). :danzoman: Pri 100.000 km (ali po 6 letih, kar pa? prej pride) so le sve?ke za menjat, ostalo pa isto kot ponavadi (olje, filtri,...). :)

12360_1.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.