Skoči na vsebino

Kam na dopust?


icewoman12

Priporočeno sporočilo

Torej, kam greste ali ste ?e bili na dopustu?

Kje je bilo najlep?e, kam bi ?e ?li, kam nikoli ve?, kje je poceni, kje ni in tako naprej.....

 

 

No, mene zanima, ?e je ?e kdo bil v ?ibeniku (Solaris) in ?e, kako je bilo...minusi, plusi.

 

Tnx :)

Icewoman is here!
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Torej, kam greste ali ste ?e bili na dopustu?

Kje je bilo najlep?e, kam bi ?e ?li, kam nikoli ve?, kje je poceni, kje ni in tako naprej.....

No, mene zanima, ?e je ?e kdo bil v ?ibeniku (Solaris) in ?e, kako je bilo...minusi, plusi.

 

Tnx :)

 

Otok Krk je tanajtabolj?e :bravo: smo bli tudi na Pagu pa nwm kak fajn :whatever:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1. Murter :wub:

Super lepo, dokaj mir, tau?nt oto?kov okoli, Kornati na dosegu, ugodno. Pa ?e blizu ?ibenika je :) In pa cca. 4h iz LJ.

Sem grem sept. za 14 dni in mogo?e ?e julija.

 

2. Primo?ten

Naaaajlep?i kraj pred Splitom. Res je lepo :) Ostalih info ?al nimam. Priporo?am.

 

Poleg Murterja grem pa ?e na Pag (beach party ne?to), v Savudrijo delat in najverjetnje v Gr?ijo (Krf ali Ios) tut mal delat :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1. Murter

 

Kam hodi? to na Murter,ker jaz sn bil tam ?e ziher 10x,pa ga kr dobro poznam. ;)

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men tut Krk ni O.K.! :ne vem:

 

Od bli?jih otokov priporo?am Lo?inj, od mal bolj oddaljenih pa Kor?ulo ali Hvar, ki me je total fasciniru! :ljubezen::ouje:

 

Mene pa mika Mljet in to v smislu totalnega dopusta, da se res spo?ijem za nov ?iht! :jupiii:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kam hodi? to na Murter,ker jaz sn bil tam ?e ziher 10x,pa ga kr dobro poznam. ;)

 

Jest sem bla narejena tam :D

Druga? pa hodmo v Jezera, privat, ker mamo lahko ?oln 50m od apartmaja.

Smo bli pa tut ?e ene parkrat v kampu Lovi?ća. Men je tooook lepo tam :rolleyes:

Kje si pa ti?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kje si pa ti?

 

Najve?krat sn bil v Betini,pa tudi na Slanici in pa prav v Murterju kot kraju.Poznam pa tudi Jezera ja. ;)

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

P.S.: Ne dela mi mo?nost citiraj :(

 

Mora? kliknit na odgovori, pa bo.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.