Skoči na vsebino

Mazda 3 pihanje pri pospe?evanju


Priporočeno sporočilo

Torej kupil em Mazdo, prej je nisem nikoli imel, sem si je pa vedno ?elel.

 

Kon?no sem jo kupil, l.2006, 50.000 prevo?enih, lepo se je vozila, danes pa me je zmotil en ?uden zvok.

 

Namre?, ko sem na avtocesti prehiteval po?asnej?e, se je pri pospe?evanju pojavil zvok, kot da bi dal ventilaciju na ful. Ko sem gas spustil je blo OK, ko sem ga stisnil spet isto.

 

Za tem se mi je pri vsakem pospe?evanju za?elo pojavljati isto, ko ga stisnem se pojavi to neko pihanje - ni ?vi?ganje, res kot da bi bila ventilacija na ful ali pa ahlo odprto okno (obojega preverjeno ni bilo)

 

Prvo mnenje je bilo, da je pa? glasna turbina, problem pa je da prej en mesec tega ni bilo.

 

Kaj bi lahko bil vzrok? Vozilo je bilo kupljeno rabljeno, je pa ?e v garanciji za napake, tko da me ne bo ko?talo ni?. Bi pa rad eno lai?no razlago, preden grem te?it serviserju.

 

 

Motor je 1.6 dizel, 110 konjev

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gre isto.

 

Izpuh dvomim da bi bil, ker se sli?i kot da bi pihalo od sprednejga dela avtomobila. intrecooler - a to se kje pozna, da pogledam?

 

Pomoje ma? ?e v garanciji pelji na servis pa bo mir.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.