Skoči na vsebino

Mazda 6 Sportcombi


msevc

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni,

 

nekako sem se odlo?il da bi kupil M6SC rabljeno za nekje 10-11k?.

 

Veliko ?e prebral tukaj gor, pa tudi preklical pol Slovenije. Na primorskem so vse uvo?ene iz Italije...

 

Zanima me, ?e je kdo uvozil ta avto iz Nem?ije, ker so nekaj cenej?i gor? Kako je s kvaliteto teh vozil v Nem?iji?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni,

 

nekako sem se odlo?il da bi kupil M6SC rabljeno za nekje 10-11k?.

 

Veliko ?e prebral tukaj gor, pa tudi preklical pol Slovenije. Na primorskem so vse uvo?ene iz Italije...

 

Zanima me, ?e je kdo uvozil ta avto iz Nem?ije, ker so nekaj cenej?i gor? Kako je s kvaliteto teh vozil v Nem?iji?

 

Cenej?i?? A si siguren kolikor jaz vem so gor dra?ji in z ve? kilometri. Iz Nem?ije se vozijo z okoli 150.000 km iz Italije pa okoli 110.000 km. Kvaliteta... odvisno kak?nega dobi?. Iz Italije je bolj zanimiv ker ima Bose ozvo?enje, leder, navigacijo, ki sicer pri nas ne dela,... Tko da?? <_<

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tud jst ne verjamem, da bo gor cenej?e pa z manj km :P;)

Pr nas je pa tud 90% iz italije, ?e le mal bol?o opremo i?e? (?eprov me tist leder ve? ne impresionira tolk - beri:vro?e k svi**, pa je bolj mal teh, ki nebi mel vsaj kake vidne praske na ledru).

 

lp,

D

Lp,

D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nekaj primerov:

 

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDeta...mp;pageNumber=2

 

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDeta...mp;pageNumber=2

 

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDeta...abNumber=3&

 

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDeta...abNumber=3&

 

za Italijanske sem se ze prej zanimal in so mi fantje, ki veliko delajo z njimi odsvetovali vse skupaj. Italijani ne znajo paziti ni?...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je res, da so Italjanske NA?ELOMA v slab?em stanju (spet odvisno kaj, obi?ajno praske in po?kodbe plastike, mogo?e ?e kaj na plehu).

Ampak kot prvo mora? ra?unat vsaj ene 1000? zraven, ?e bo? iz nem?ije sam uva?al (okvirno vsi stro?ki). Potem spet zavisi, ali so cene gor z davkom ali brez (MwSt. ausweisbar - 20%).

Tretje pa, kot gledam, tak?ni modeli in letniki, ki jih sam i??e? (2003, osnovna ali sredja oprema, okoli 120.000 - spet ?E?), so pri nas ravno tako okoli 10.000- 11.000?, mislim da redko ve?.

 

Nevem, ?e ima? koga, ki mu lahko zaupa? pri izbiri, pregledu in uvozu (papirologiji), potem pojdi v nakup, druga?e pa envem, ?e se ti spla?a.

 

lp,

D

Lp,

D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je res, da so Italjanske NA?ELOMA v slab?em stanju (spet odvisno kaj, obi?ajno praske in po?kodbe plastike, mogo?e ?e kaj na plehu).

Ampak kot prvo mora? ra?unat vsaj ene 1000? zraven, ?e bo? iz nem?ije sam uva?al (okvirno vsi stro?ki). Potem spet zavisi, ali so cene gor z davkom ali brez (MwSt. ausweisbar - 20%).

Tretje pa, kot gledam, tak?ni modeli in letniki, ki jih sam i??e? (2003, osnovna ali sredja oprema, okoli 120.000 - spet ?E?), so pri nas ravno tako okoli 10.000- 11.000?, mislim da redko ve?.

 

Nevem, ?e ima? koga, ki mu lahko zaupa? pri izbiri, pregledu in uvozu (papirologiji), potem pojdi v nakup, druga?e pa envem, ?e se ti spla?a.

 

lp,

D

 

za 10 000 eur se ti ne spla?a iti sploh gledat
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

no sedaj pa je napo?il trenutek za nakup M6. Mogo?e kdo ve za kak?no dobro za okoli 10k??

 

Ce imas cas pocakat se kaksen mesec ali dva, potem bo moja naprodaj... Tukaj sem enkrat dodal v profil podatke :) >> KLIK

 

Kupljena v SLO (MMS), redno servisirana v Gama centru... z vsemi papirji (racuni servisov), knjizico kamor redno pisem tocenje goriva,... Je letnik 2003, prevozenih ima sedaj okoli 165.000 in je z opremo TE (2.0 diesel sport combi) ... zraven (poleg teh 17", ki so trenutno na avtu) bodo sle se 15" zelezne feltne (z zimskimi gumami, ki pa so pomoje prej kot ne za zamenjat)... Po dogovoru bom verjetno notri pustil se bluetooth instalacijo z GPS sprejemnikom Parrot CK 3400 ...

 

 

Tale slika je se dokaj frisna (pred kakim mesecem, preden smo sli na dopust :) )

Objavljena slika

 

Glede cene sicer nisem se kaj dosti gledal... vendar se mi zdi, da bi moral dobiti ravno tam nekje okoli dobrih 10.000 ?

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.