Skoči na vsebino

MX-5 Alu feltne+?portni volan


BIZI

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni,

 

po parih mesecih lastni?tva MX-5, je pri?el ?as za predelave, pa sem naletel na dolo?ene probleme. ?portni volan Momo Competition ki sem ga imel v vseh avtomobilih do sedaj, bi namre? rad vgradil v Mazdo. Problem je ker ima avto airbag in ne dobim nikjer glave volana. Mi lahko pomaga kdo tu na forumu z kak?nim nasvetom ali pa ?e je ?e kdo to po?el v kak?ni drugi mazdi z airbagom. Potem pa ?e plati??a. Na sliki v priponki je slika plati??a ki mi je najbolj v?e?. Pa ne najdem proizvajalca plati??a, na sliki pa se slabo vidi. Me pa zanima kaj bio vi dali na tak avto v dimenziji 17 col, tako da s predlogi na dan.

 

Lep pozdrav, Bizi

post-4-1106034441.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

proizvajalec teh plati?? je postert tuning, plati??e je tip PP Chrom, plati??a so med dra?jimi :) in pa malo dvomim da bi mel postert TUV za tvoj avto za 17"

lahko pa vpra?a? tam... to ne stane ni? :)

 

www.postert.de

 

jaz bi dal tele:

Objavljena slika

 

kaki volan pa ma?, z AB ali brez ? jaz bi ?e dolgo rad drugi volan v mojo mx-o

nastavke za volane brez AB ni problem dobit...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 leti kasneje...

se pravi ?e te dobijo na rutinski pregled ti ne zate?ijo, ?e pa te dobijo na radar oz. pri kr?enju cpp al pa te imajo na piki si pa najebal?

 

:P niti ne,ker sem mel sportni volan gor kako leto pa mi nihce ni tezil pa me niso malokrat ustavli pa ?e na tehnicnem mi nic ni rekel,po mojem na kakiga :policaj: naletis,ker homologiran bi moral bit,ampak na sreco jih bolj sipe pa spojlerji motijo pa prevelke felne,zdaj morem dat volan nazaj gor al pa ga prodat se se morem odlocit,ker ce mam mali volan gor moja noce avta vozit :ne vem: :ne vem:

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zdaj morem dat volan nazaj gor al pa ga prodat se se morem odlocit,ker ce mam mali volan gor moja noce avta vozit :ne vem: :ne vem:

 

Pozna? katero ki je z malim zadovoljna ? ?zmeden?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:P niti ne,ker sem mel sportni volan gor kako leto pa mi nihce ni tezil pa me niso malokrat ustavli pa ?e na tehnicnem mi nic ni rekel,po mojem na kakiga :policaj: naletis,ker homologiran bi moral bit,ampak na sreco jih bolj sipe pa spojlerji motijo pa prevelke felne,zdaj morem dat volan nazaj gor al pa ga prodat se se morem odlocit,ker ce mam mali volan gor moja noce avta vozit :ne vem: :ne vem:

 

Homologiran? A to dobi? zravn volana papirje pol mor? pa ?e homologacijo nardit na lpp?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.