Skoči na vsebino

mazda 6 diesel ne vle?e-turbina?


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni!

 

Sem nov na tem forumu in mam en problem z mojo mazdo. Mazda je 120km in ima 205000, problem pa je ker ne vle?e. Komaj se pelje?. ?e gas stisne? do konca se obrne do maxsimalno 1500 vrtljajev. Kaj bi to bilo? Na merilniku mi tudi sveti rumena lu?ka za motor? Je to zihr turbina? Kak?na je cena tega popravila ?e je res turbina? Je lahko ?e kaj drugega?

 

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

na?eloma rumena lu?ka na merilniku ne ka?e okvare turbine, ki je ponavadi fizi?na okvara, in se izra?a tako, da avto pa? ne vle?e pravilno

 

za rumeno lu?ko pi?e v navodilih, da se oglasi na servisu, kjer bodo vozilo priklopili na tester in prebrali napako, ?e posebej pa ti to predlagam, ?e je tako, kot ti pravi?, da avto ne gre nikamor, saj je za to lahko krivih ve? razli?nih faktrojev... ?eprav je avto turbo-diesel, ?e ni vedno nujno, da se pokvari turbina :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res je-rumena lu?ka pomeni-ni panike.Lahko se vozi? naprej.Meni gorijo noter ?e eno leto pa se vseeno vozim brez problema.

Sicer pa je res najbolj?e,da gre? na servis in ti ga priklopijo na ra?unalnik(?eprav sem ga jaz imel ene 5 krat na servisu in niso do zadnji? prej nikoli ni? ugotovili). :(

Upam,da ni kaj huj?ega...

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.