Skoči na vsebino

Titanium by DeVito


cresh

Priporočeno sporočilo

Evo, montiran izpuh od DeVita. Prvi cestni avto z loncem iz titana pri nas. Lonc je iz titana, prav tako kon?nica. Cev je iz rosfreja. Te?a cevi je 4 kg, lonca pa 4,8kg. Kar je zelo lahko. Tisti ki ste ?e kdaj imel serijski izpuh v rokah veste da je zelo te?ek. Fi cevi je 60mm, fi kon?nice je 115mm . Zvok je .... ja ORGAZMI?EN, noro, res lep zvok, poln, ni kr neko dretje ampak zelo lep zvok. No, pa sej ste nekateri v?eri ga ?e videli in sli?ali.

 

Evo pa ?e slikce:

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

15962logo-med.jpg

GARAZA DOMA: Black RX-8 & Black CIVIC VTI TURBO

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ?e sre?anje, samo mazda sre?anje, ker kolikor se spoznam je ta izpuh na hondi civic vti. <_<

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ?e sre?anje, samo mazda sre?anje, ker kolikor se spoznam je ta izpuh na hondi civic vti. <_<

Mazda srecanje ja. Na zadnje srecanje si ti prisel s tvojo hudo Mazdo CBR ne? hhehe :D
Ne, ne, jst ?e nism bil na nobenem mazda sre?anju.

15962logo-med.jpg

GARAZA DOMA: Black RX-8 & Black CIVIC VTI TURBO

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ?e sre?anje, samo mazda sre?anje, ker kolikor se spoznam je ta izpuh na hondi civic vti. <_<

Mazda srecanje ja. Na zadnje srecanje si ti prisel s tvojo hudo Mazdo CBR ne? hhehe :D
Tako btw, na koliko mazda sre?anjih pa si bil ti?

Pa na tisto sre?anje sem pri?el direktno iz novigrada in sem se po kon?anem sre?anju tudi odpeljal nazaj v novigrad, le zakaj ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ?e sre?anje, samo mazda sre?anje, ker kolikor se spoznam je ta izpuh na hondi civic vti. <_<

Mazda srecanje ja. Na zadnje srecanje si ti prisel s tvojo hudo Mazdo CBR ne? hhehe :D
Tako btw, na koliko mazda sre?anjih pa si bil ti?

Pa na tisto sre?anje sem pri?el direktno iz novigrada in sem se po kon?anem sre?anju tudi odpeljal nazaj v novigrad, le zakaj ?

Jao ... pa saj ti je s smajliji dal vedet da gre za hec ... res ne vem zakaj se tolk radi neki j*****. <_<
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

javarje, nc se ne opravicuj. Vsi vemo da ti sploh nimas mazde, si je pa zelo zelis. Zato si nalimu tisto sliko od xenos6, da ja mislimo da je tvoja, pa se tablca je paintshopana :)

 

A ja, svaka cast za izpuh, a mislm da nima smisla dajati taksno zadevo na Hondo, Mazdo ali katerikoli drugi vsakdanji avto. Prvo stroski, drugo nc z tem ne dobis, tretje, pa kdo se gleda pod avto v ausuh. :)

voli vas Don

 

 

_______________________________

Viva Revolucion - Viva Mazda, Manuel !

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vsak ima svoj vesele. eni dajo na zunanjost, eni damo tut na notranjost in konfort, eni dajo v muzko, eni dajo pa v zvok motorja in predelavo motorja...

 

 

naprimer jst dam na notranjost in muzko in malo zunanjost. tak sem jst.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

javarje, nc se ne opravicuj. Vsi vemo da ti sploh nimas mazde, si je pa zelo zelis. Zato si nalimu tisto sliko od xenos6, da ja mislimo da je tvoja, pa se tablca je paintshopana :)

 

 

Glede na to da obstaja samo slika, pelje pa se vseen dobro ne ? :P

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ce se ne motim sem danes popoldne videl eno zeleno hondo civic vti, z takim izpuhom v ljubljani. Je to mo?no ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ponedeljek nekje med pol ?esto in ?esto na kri?i??u poleg picerije jurman.Stal sem zraven in zavijal desno, verjetno ti(zelena honda civic vti sedan), pa je zavijala levo. Avto je bil parkiran nekje tam blizu, ker sem sli?al zagon motorja, predno sem zlezel v svojega.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ponedeljek nekje med pol ?esto in ?esto na kri?i??u poleg picerije jurman.Stal sem zraven in zavijal desno, verjetno ti(zelena honda civic vti sedan), pa je zavijala levo. Avto je bil parkiran nekje tam blizu, ker sem sli?al zagon motorja, predno sem zlezel v svojega.

Ja, ja. Tam bliz Jurmana delam. Sam ?koda ker si sli?al mrzl lonc in avto, potem ko je vse skupaj ogreto je ?e lep?e za u?esa, sploh ko se v-tec vklju?i.

15962logo-med.jpg

GARAZA DOMA: Black RX-8 & Black CIVIC VTI TURBO

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lep ror.

A zaupa? ceno?

Sicer pa tudi ?e sama beseda DeVito dosti pove, Titanium pa sploh. Odli?no, a verjetno zelo drago.

Po moji lai?ni oceni bi moralo tole stat tam okrog 200.000.
tam nekje. Je pa k tej ceni v?tet ?e CAI - prav tako iz titana

15962logo-med.jpg

GARAZA DOMA: Black RX-8 & Black CIVIC VTI TURBO

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.