Skoči na vsebino

Mazda 2 Odstranitev maske za avtoradio


Priporočeno sporočilo

Lep pozdrav!

 

Kupil sem Mazdo 2 letnik 2004, ki ima vgrajen orginal avtoradio, na katerem deluje samo radio, cd in kasetnik pa nista vgrajena.

Sedaj razmi?ljam, da bi zadevo re?il tako, da kupim xcarlink vmesnik za usb in tako re?im zadevo. Zanima me pa, ?e mi potem komande na volanu ostanejo, oz ?e to sploh gre narediti na mojem avtu.

Zanima me tudi, ?e mi zna kdo razlo?it, kako se odstrani maska iz moje mazde, ker nenkako nevem kje se lotit. Sem se pozanimal na servisu in so mo rekli, da stane vgranja vmesnika 250?, a kaj ko stane vmesnik na netu 100?, ?e bi si ga sam zmontiral. Potem takem ra?unajo 20min dela 150???

 

 

Objavljena slika

Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lep pozdrav!

 

Kupil sem Mazdo 2 letnik 2004, ki ima vgrajen orginal avtoradio, na katerem deluje samo radio, cd in kasetnik pa nista vgrajena.

Sedaj razmi?ljam, da bi zadevo re?il tako, da kupim xcarlink vmesnik za usb in tako re?im zadevo. Zanima me pa, ?e mi potem komande na volanu ostanejo, oz ?e to sploh gre narediti na mojem avtu.

Zanima me tudi, ?e mi zna kdo razlo?it, kako se odstrani maska iz moje mazde, ker nenkako nevem kje se lotit. Sem se pozanimal na servisu in so mo rekli, da stane vgranja vmesnika 250?, a kaj ko stane vmesnik na netu 100?, ?e bi si ga sam zmontiral. Potem takem ra?unajo 20min dela 150???

Objavljena slika

Objavljena slika

 

Komand ostanejo tako kot so. Je pa res da je treba odpret radio in prelotat en kontakt, tako kot pri mazdi6.

Pa veliko ceneje je vse skupaj kot na servisu. :bravo:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 leti kasneje...

da obnovim temo.

tudi jaz imam enako situacijo in me zanima, ?e in kako se da vstavit da bi imel ?e cd predvajalnik?

 

hvala

 

vgradi? MP3 predvajalnik na SD kartice in USB klju?ek, pa fertik... CD predvajalnik bo? sicer na?el tu pa tam na E-bayu, vendar ne bo poceni, potem mora? pa ?e masko za radio najti...

 

skratka, zrihtaj MP3 predvajalanik pa bo? zadovoljen ;)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vgradi? MP3 predvajalnik na SD kartice in USB klju?ek, pa fertik... CD predvajalnik bo? sicer na?el tu pa tam na E-bayu, vendar ne bo poceni, potem mora? pa ?e masko za radio najti...

 

skratka, zrihtaj MP3 predvajalanik pa bo? zadovoljen ;)

 

:bravo::bravo:

sam imam ?e mp3 v avtu ampak sem dodatno zmontiral ?e usb,SD vmesnik ki ga je zrihtal yavarye............ammm dela BP :bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.