Skoči na vsebino

Mazda 3


ninchh

Priporočeno sporočilo

Zdravo,

 

sem nov na forumu in malo gledam da bi si nek avto vzel pa sem se ozrl tudi za mazdo. In sicer za tole konkretno: http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=2169125#

 

Mogoce kdo ve kaj o tocno temu avtomobilu?

 

Drugace pa me zanima ce mi lahko kak lastnik 3-ke pove, kaksen je ta motor, poraba, zmogljivosti, stroski... Kaksen se vam na sploh zdi avto, namrec nisem se peljal se z nobeno 3-ko. A navigacija deluje normalno? Kaj pa ostale stvari, ali ima avto kaksno pogosto napako ali kaj podobnega?

 

Mi mogoce svetujete kak drug avto za priblizno tak denar? Trenutno sem na japoncu in verjetno bo tudi naslednji;)

 

 

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e se ne motim, SLO mapa ki bi delal na tej navigaciji ni na voljo.

Po mojem mnenju je bila ta predraga in verjetno uvo?ena.

Tale je 2 leti mlaj?a, SLO, z malo kilometri in za dobrega tiso?aka ve?, res da z manj opreme, je pa ?e remake, se pravi druge lu?i, malo druga?na notranjost in nekaj popravkov na podvozju.

http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=2332896# se spla?a preveriti ?e je res tako kot pi?e ipd.

Glede dizel motorja ti bo kdo drug kaj napisal, jest imam bencinarja, druga?e se pa avto odli?no pelje, materiali so kvalitetni, v glavnem jest sem zelo zadovoljen z avtomobilom.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e se ne motim, SLO mapa ki bi delal na tej navigaciji ni na voljo.

Po mojem mnenju je bila ta predraga in verjetno uvo?ena.

Tale je 2 leti mlaj?a, SLO, z malo kilometri in za dobrega tiso?aka ve?, res da z manj opreme, je pa ?e remake, se pravi druge lu?i, malo druga?na notranjost in nekaj popravkov na podvozju.

http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=2332896# se spla?a preveriti ?e je res tako kot pi?e ipd.

Glede dizel motorja ti bo kdo drug kaj napisal, jest imam bencinarja, druga?e se pa avto odli?no pelje, materiali so kvalitetni, v glavnem jest sem zelo zadovoljen z avtomobilom.

 

Ampak ta ima 90 konjev? Kako to? Nekako gledam avto nad 100 konjev saj jih imam zdaj 160 tko da pac nekje do 150 sem nameraval vzet. Gledal pa sem tudi mazde 6 in 2.0d 136km motorje. Npr tole.

http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=2332293

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem imel mazdo 3,zamenjal zdaj za 6.

Moja je bila 1.6 TE bencinc.Prodal z 90000 kilometri in nisem imel nobenega

problema z njo.Vsake 20000 menjal olje in filter in na vsakih 40000 zra?ni filter.

To je vse kar sem menjal na njej razen dveh parov brisalcev in par kratkih ?arnic.

Skratka nadvse zadovoljen.Zdaj imam pa mazdo 6 karavan,sicer je dizel se moram ?e navadit.

Upam da bo enako kot s trojko.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e rabi? 150KM poglej pod male oglase za mojo 6ko. :D

 

Zelo lep avto, res ful lepo zgleda. Ampak tok ne mislim dat za avto, sploh sem si pa zazelel original xenon, usnje in mogoce se kako malenkost pri naslednjem avtu. Zato tudi gledam omenjene. Ce bi kupoval za tak denar kot je tvoj bi se malo pogledal po a4 ali pa 320d:)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ninch-?e pa dobi? A4 al pa BMWja tak letnik,z vsaj pribli?no tak malo kilometri za tak dnar pa ?e meni povej,ga jaz vzamem. :lol:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zelo lep avto, res ful lepo zgleda. Ampak tok ne mislim dat za avto, sploh sem si pa zazelel original xenon, usnje in mogoce se kako malenkost pri naslednjem avtu. Zato tudi gledam omenjene. Ce bi kupoval za tak denar kot je tvoj bi se malo pogledal po a4 ali pa 320d:)

 

A4 ja zaj?nik, nobenega placa nima, ?e ?e bolj?e da vzame? passata, isti razred podobna cena, samo v passatu je juhuhu placa, samo mazda ga ima ?e par cm ve?. Od kje to vem ? Pa? smo premerili avte in rezultat si prebral 2 stavka prej.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ninch-?e pa dobi? A4 al pa BMWja tak letnik,z vsaj pribli?no tak malo kilometri za tak dnar pa ?e meni povej,ga jaz vzamem. :lol:

 

Poky ima prav. S tak?no opremo kot si jo ?eli? za tak denar in dober letnik ne bo? dobil avta tak?nega razreda, razen ?e pogleda? za italjani,francozi ipd. potem se pa najde z vso opremo za soliden denar.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poky ima prav. S tak?no opremo kot si jo ?eli? za tak denar in dober letnik ne bo? dobil avta tak?nega razreda, razen ?e pogleda? za italjani,francozi ipd. potem se pa najde z vso opremo za soliden denar.

 

 

Vem, s to opremo ki si jo zelim za ta denar in tak letnik nemca nebom dobil. Zato pa gledam mazde ki mi vse to ponujajo. Ampak hocem rect da za 15k bi ze pogledal kakega a4 recimo pa kako leto starejsga in mogoce z malo manj opreme.(iz IT)

Sicer pa glede kvalitete in teh stvari, nemec me je ze 1x razocaral, tko da sem sel nazaj na japonca in zato tut zdaj gledam japonce ampak za ta denar ne najdem nic kar bi mi bilo res vsec.

Glede francozev, italijanov...Francoza niti pod razno, od italijanov pa mi je alfa zelo vsec. Dobil bi kake 2-3 leta staro 147 s solidno opremo in dizelskim m-jet motorjem za nekje tak denar kot gledam. Potem ko pa bi prodajal cez 1-2 leti pa pol cene zgubil jeaa res hudo :bravo:

Tko da japonec je pac japonec in mislim da ni zastonj na vrhu ko gledam motorje, kvaliteto izdelave in te stvari...

 

Kdo kaj ve o teli? Sel jo bom pogledat ta teden ce bo cas.

 

http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=2332293

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vem, s to opremo ki si jo zelim za ta denar in tak letnik nemca nebom dobil. Zato pa gledam mazde ki mi vse to ponujajo. Ampak hocem rect da za 15k bi ze pogledal kakega a4 recimo pa kako leto starejsga in mogoce z malo manj opreme.(iz IT)

Sicer pa glede kvalitete in teh stvari, nemec me je ze 1x razocaral, tko da sem sel nazaj na japonca in zato tut zdaj gledam japonce ampak za ta denar ne najdem nic kar bi mi bilo res vsec.

Glede francozev, italijanov...Francoza niti pod razno, od italijanov pa mi je alfa zelo vsec. Dobil bi kake 2-3 leta staro 147 s solidno opremo in dizelskim m-jet motorjem za nekje tak denar kot gledam. Potem ko pa bi prodajal cez 1-2 leti pa pol cene zgubil jeaa res hudo :bravo:

Tko da japonec je pac japonec in mislim da ni zastonj na vrhu ko gledam motorje, kvaliteto izdelave in te stvari...

 

Kdo kaj ve o teli? Sel jo bom pogledat ta teden ce bo cas.

 

http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=2332293

 

 

?e se odlo?i? za tole je gotovo eno. Glej, da bo? zglihal vsaj za tistega tiso?aka, ki ga bo? moral od?teti za veliki servis po 10.000 prevo?enih kilometrih. <_<

58461.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ni na 100k velik servis? 1000eur za veliki servis? A ni to nekam predrago..

 

 

Na poobla??enem servisu je cena za veliki servis pri dizlih (120.000 km) pribli?no tolik?na. Ob?utno cenej?ega univerzalnega "fu?" mehanika ti bo ve?ina odsvetovala ;) .

 

 

Zakaj, ti bo bolj jasno po prebranem postu na spodnjem linku... (to?ka 4 Boss-ovega posta)

 

 

http://www.mazda-si.net/index.php?showtopi...amp;hl=zaribala

58461.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Majstri treba je motorju zagotovt tisto kar rabi in bo naredil 500+ kkm in to brez problema, ?e pa se ?loveku ne da vsake 14 dni ali pa tudi bolj pogosto pogledat olja in antifriza, pa po mo?nosti hladnega terat ali pa po teranju takoj ugasnit, Pa pri menjavi olja zamenjajo samo olje brez foltra in podobne kozlarije, verjemite mi takega motorja ?e NISO(v mislih imam vse firme ki izdelujejo motorje) naredili da bi deloval brez vsega prej na?tetega.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ni na 100k velik servis? 1000eur za veliki servis? A ni to nekam predrago..

 

Veliki servis je pri 120.000 km ... in ce se prav spomnim, me je kostal nekje dobrih 500? ali 600? ... Bi moral pogledati po racunih...

 

Lahko si ogledas se moj oglas :) >> http://www.mazda-si.net/index.php?showtopic=5129 ... sicer nimam xenon in usnja, ima pa dokazljivo zgodovino :jupiii:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.