Skoči na vsebino

Garmin NUVI 765T


lesi

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni,

 

sem odprl kar novo temo za tegale novga NUVI-ja, ker se mi zdi, da je mo?nosti za uporabo veliko, ?al pa tudi problem?kov...

 

No, da za?nem, za tale model sem se odlo?il, ker ima poleg vsega ostalega ?e bluetooth in FM povezavo na avtoradio kar naj bi omogo?alo kvalitetno prostoro?no teleforniranje... vse to je res, o kvaliteti se pa ?e spra?ujem....

 

Druga?e pa je prednalo?ena kartografija za enkrat delovala zadovoljivo, ?al Adriarute ?e ni mogo?e gor nalo?it, ker naj bi bil spet en kiks...

 

Ene POI to?ke sem ?e nalo?il in dela OK...

 

Sama naprava je druga?e zlo hitra in za enkrat tudi zelo dobro lovi signal...

 

No o problem?kih sem se pa ?e razpisal na enem forumu, pa ?al ?e nisem dobil odgovora, lahko kdo kaj pomaga??

 

?ivjo,

 

imam en problem?ek s tem modelom, pa ne vem ali izvoira iz modela telefona (NOKIA E71), ki je 765 kao ?e ne podpira (ni je na listi) ali je kaj drugega. Pri prostoro?nem telefoniranju se telefon in Nuvi lepo najdeta in pove?eta, prav tako je vse ok, ?e sam kli?em... ?e pa me kdo kli?e, se pa pojavi problem, saj se kljub potrditvi na Nuvi-ju ne morem javit... z voniti neha, jaz pa ni? ne sli?im, ne sli?ijo pa niti mene... probal pa sem tako preko FM kot tudi preko zvo?nika...

 

No ja, pa ?e en problem?ek je, zvo?nik na Nuviju je zelo tih in se pogovor na avtocesti slabo sli?i (tudi ?e dam vse glasnosti na 100%), pri uporabi FM pa je zadeva super dokler ne naleti? na radijsko postajo... ne vem meni se tale FM ne zdi najbolj uporaben... najprej i??e? prosto frekvenco, potem pa naredi? 50 km in mora? zadevo ponovit... tako, da je po mojem edina varianta zvo?nik na Nuviju, ki pa je tih.. se ga da slu?ajno ?e kaj poja?at? Ima kdo kak?ne izku?nje? Kak? no druga?no re?itev za telefoniranje?

 

Hvala in LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.