Skoči na vsebino

mazda premacy te?ave


Priporočeno sporočilo

no stvar je slede?a nabavil sem premacya letnik 2000 1.8

problem je slede?i ko avto po dalj?em stanju pribli?no 8 urah ponovno startam se po 10 minutah vo?nje enostavno =izklopi"en celinder tako da moram avto ugasniti in ponovno zagnati ta postopek navadno moram ponoviti 5-6 krat potem pa je vse ok

in drugi dan je spet ista zgodba in to se kar ponavlja vendar ne vsaki dan pa? pa nekaj krat na teden

v?igalne tuljave, kablI, sve?ke so nove

HELP!!!! :(:(

gremo na?i.....

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja samo kak je to mo?no da se po ponovnem startu potem vzpostavi normalno stanje in avto normalno deluje celi dan ne glede na ?tevilo startov in ne glede na dol?ino vo?nje nevem bom pregledal ?e injektorje

ali bi blo mo?na napaka na z klju?em izklopljeni alarmni napravi

prej?ni lastnik jo je samo izklopil nevem pa ?e jo je tudi odklopil

gremo na?i.....

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

zivjo, vem da sem malo pozen. povod za registracijo je bla ta tema ker vem odgovor pa sem ponosen nase, ?eprov je mogo?e problem ?e re?en.

 

meli smo iste probleme. pelji lepo na servis in zahtevaj garancijsko popravilo ker majo premacyke serijsko napako na v?igalnih tuljavah (cin?pulah). moral bi narest baje vpoklic pa ga niso ker se napaka poka?e samo na redkih primerih, no nm se je na morju...

 

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hvala sem ?e re?il bla je cin?pula oz ena od njih pa sem menjal obe kar je zneslo 280 ? pri nas pa bi zneslo 330 ? pa naj ?e gdo re?e da si na?i prodajalci sami ne nami?ljajo cen :bravo:

by the way ma? mogo?e owners manual ....bi si ga skopiral hvala

gremo na?i.....

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.