Skoči na vsebino

slikce iz bordanja


ice

Priporočeno sporočilo

Pa ne vem... ubistvu bolj?, da nisem vedla, ker pomoje bi friznla, sam da bi sli?ala tiste ?tevilke pa minus spredi :D Blo okol -10, mal manj.

Ampak ni blo nobene panike. Ubistvu je blo fenomenalno, ker je snek ostal super do konca! Son?ek je bil pa itak majka :rolleyes:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ne vem... ubistvu bolj?, da nisem vedla, ker pomoje bi friznla, sam da bi sli?ala tiste ?tevilke pa minus spredi :D Blo okol -10, mal manj.

Ampak ni blo nobene panike. Ubistvu je blo fenomenalno, ker je snek ostal super do konca! Son?ek je bil pa itak majka :rolleyes:

 

Pomoje je bilo vec pod niclo... ker okoli 10ih dopoldan, ko sem se peljal proti Ljubljani, je kazalo -9 ... tam v hribih, pa je moralo biti bolj mraz...

 

Nekaj cez osmo je en prijatelj na Facebooku napisal tole: Brnik -17, jst pa smu?at na Krvavc. 8:17 :ouje:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

?e nekaj iz zgodovine :

JO?A PO?EN MI SMO PRPRAVLEN

 

to je na? moto k je edn v gerlitznu joseph en ?i?ni?ar na 8 sede?nici :bravo: mi pa "jo?e po?en mi smo prpravlen" un se pa smeji nazaj "ja ja" :hohoho: pa par let nazaj smo mu slovar?ek slovensko avstrijski naredl :P zdej zna pozdravt po slovensko

 

zdele v soboto gremo spet v gerlitzen pa bo baje de? in sneh :(<_< damn... vedn ko grem... sm bil v wagrainu je bil sneg, sm bil na molltalu je bla megla, zdej bo pa to... <_< najbolj me pa jezi da je ?la pa mama en tedn nazaj v badkleinkircheim pa so mel sonce <_< pomoje jz ne smem zravn mam kako negativno energijo :hohoho:

 

kaj ko si se enkrat zmenl pa gremo nekam? jz bi ful ?u v cerkno :rispekt: sm ?e bil pa ?e bom ?u tja :cheers:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Jest pa prejsnjo nedeljo v Katschbergu, na 2200m brez obla?ka, sem samo 5 min okol gledal preden sem do sape prisel....-1, idealno, pa sploh ne guzve. Idealen dan....

In budala sem samo za smucanje vzel staro Motorolo c118 ker pase v zep na rokav, pa nisem moral slikat...(ima samo telefon in SMSje) ampak telefon je zakon...

Objavljena slika

 

 

kaj ko si se enkrat zmenl pa gremo nekam? jz bi ful ?u v cerkno :rispekt: sm ?e bil pa ?e bom ?u tja :cheers:

 

Kamorkoli samo sem ne. Jaz sem bil eno sredo, ker Cerkno je postalo nemogo?e za smu?at, sede?nica pripelje na vrh ve? smu?arjev, kolikor jih proga pogoltne, pod vrhom so same ?ole v naravi...itd itd

 

Mislim, da je bila pred kratkim na to temo celo podana ocena kot zelo nevarno, ker pretoka ni......

 

V glavnem sem bil razo?aran, po tretjem spustu sem spakiral in ?el dam.

 

Osebno so mi najboljsa in ceni primerna koro?ka smu?i??a, v SLO pa Stari Vrh, najbli?je, najcenej?e in tudi se mi zdi eno redkih z dolgo pisto, pa se v rito te greje sede?nica.

 

Pa? nesre?a se je zgodila, a te se ?e bojo povsod kjer se stvari premikajo.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

 

Osebno so mi najboljsa in ceni primerna koro?ka smu?i??a, v SLO pa Stari Vrh, najbli?je, najcenej?e in tudi se mi zdi eno redkih z dolgo pisto, pa se v rito te greje sede?nica.

 

Pa? nesre?a se je zgodila, a te se ?e bojo povsod kjer se stvari premikajo.

 

Model jaz sem doma na drugi strani hriba(poljanska), do smu?i??a imam cca 5 km, naslednji? sporo? pa se lahko vsaj v ko?i dobimo. :pepsi:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Model jaz sem doma na drugi strani hriba(poljanska), do smu?i??a imam cca 5 km, naslednji? sporo? pa se lahko vsaj v ko?i dobimo. :pepsi:

 

Deal, sam da se vreme sestav!!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole pa ni smu?i??e ampak moj parkplac v?eraj zjutraj, in moja 5ka pod snegom...

 

Objavljena slika[/img]

 

Objavljena slika

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.