Skoči na vsebino

"Klarglas" ?migovci na blatnike


KAALman

Priporočeno sporočilo

evo.. danes dobil, ?e bo vse po sre?i, jutri montiramo :D

 

se pa dajo dobiti za mazdo 2,3,6

 

pred dvemi tedni zvedel za tele... naro?il, in dobil, zaenkrat bodo ok, bomo videli kako boojo na avtu zgledali :D

post-4-1109008604.jpg

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tile so stali 7 jurjev... samo nisem ziher, ?e se jih da spasat tud na mx-6 :)

ker ne vem kake ma? trenutne

 

?e ma? koga, ki ma M3 ali pa M6 npr, lahko proba? tistega zraven dat, pa vidi?, jaz sn tele mogo na eni strani, kjer so u?esca za zataknit, skraj?ati za 3mm, pa zdaj grejo not. Ne sedejo glih tak kot originalni, vendar je zadovoljivo :D

 

upam da bom danes uredil (zatesnil in priklopil) zadeevo...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uff...tile so ?e lep?i kot moji;Golf IV style,ko je z kapico skrita ?arnica...fuuul lepo zgledajo,dobro si to na?el...le pazi da jih dobro zadihta?,bi blo ?koda,da bi mel poplavo v njih.

lp vuk

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

LEP POZDRAV ZANIMA ME ?E TE ?MIGAVCI PA?EJO TUDI ZA MAZDO 626 LETNIK 94!!

@323f speed: ne :(

vsaj ne da bi jaz vedel....

 

 

@all & Cyb3r: evo slikce od blizu

post-4-1109090781.jpg

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tele so za 323 S od 95-97

 

Objavljena slika

 

?e pa 100% pa?ejo pa :unsure:

 

vuk ma nekaj podobnega, ?e bi njegovi pasali... :)

 

mogo?e lahko s kom sproba? premacijeve... ?e ti ggrejo na avto...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej Seba, fenomenalni blinkeri so...bolj?e ne bi mogel dobit...

Mislim, da bi na 626ko morali pasat isti ?migavci kot na 323 BJ,323F-BA(Lantisa),323 BA,MX-6, RX-7 in na Premacy-ja...

?e kdo ho?e probat ?e mu pa?ejo ti ?migavci ki jih mam jaz pa se naj kr javi in lahko probamo-

lp vuk

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej Seba, fenomenalni blinkeri so...bolj?e ne bi mogel dobit...

Mislim, da bi na 626ko morali pasat isti ?migavci kot na 323 BJ,323F-BA(Lantisa),323 BA,MX-6, RX-7 in na Premacy-ja...

?e kdo ho?e probat ?e mu pa?ejo ti ?migavci ki jih mam jaz pa se naj kr javi in lahko probamo-

lp vuk

Hej Vuk, samo ne pozabi lepo dati tvojih novih ?migavcev ven ?e jih bo? ?e daval da ne bo po?lo ( saj ve? kje ), ker jih je ?koda ?e ne pa jih segrej!! :D

 

KAALman ?migavci pa so prva liga!! ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@323f speed - v Maribor mora? prit...proba? lahko pa samo oran?ne,ki so itak isti razen zunanjega dela,ki je potem bel ali pa klarglas.

@Mazda323 - glede na najine izku?nje ne bom tikalm?migavcev, dokler ne bo res kaj narobe

@Virage - MTS carstyling...jaz sem jih naro?il preko Ebaya....skupaj z po?tnino 26 EUR.

Zgledajo pa takole:

post-4-1109111867.jpg

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo ?e ima 323F (Lantis) so enake kot pa da mu da? ti oran?ne za probat, saj mislim da ima on tudi oran?ne na avtu pa ?e enako oblike so kot na Premaciyu, 323BJ...

 

Pasale bi 100% razen ?e se ne bi zapletlo pri konektorju pa podno?ju, ?e ?e pa je treba preuredit!

 

Zato 323f speed bi blo dobro da bi dal tvoje ven pa jih slikal od znotraj konektor pa podno?je kak?ne oblike je pa da vidimo! :rolleyes:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vuk: jaz ?e 3 tedne gledam na ebay za mts bele/prozorne ?migavce, pa jih ?e zdaj nimajo gor, gledam pod ebay mts shop

 

Ostali: jaz sem za kak group buy, glede na to, da ?migavci pa?ejo na ve?ino mazd, jaz mam 323f, letnik 96, pa ?e pol leta kupujem to zadevo, pa se ?e zdaj nisem orenk spravil tega narest (samo glede na to, da bo kmal ?as za lite feltne in ostali styling, je ?e skrajni ?as)

 

lp, pierce

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bele sem ?e videl pred parimi dnevi,prozornih pa res nimajo;sem se s tem stricem pri MTS takrat pogovarjal,pa je rekel,da so omejeni glede koli?ine,tako,da verjetno ?akajo kak?no po?iljko. So pa tile ?migavci vsekakor bolj kvalitetni kot od InPro-ja...lp vuk

Tu ma? link do ebaya...iskal sem pod Premacy in jih na?el:EBAY - Klik!!!

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala ti za link, videti so prav v?e?ni, ?e je ?e kdo, se mi lahko pridru?i pri nakupu, je lepo specificirano na katere mazde pa?e, zaenkrat je samo te?ava, ker nimam pojma nem?ko, tako da ne vem kako je z dostavo v Slo, pa tudi glede pla?ila, nikjer ne vidim Western union ali kaj podobnega, meni znanega in preisku?enega...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja naredi? ?isto isto kot jaz,saj sem tudi od tu kupoval...kupi? ?migavce preko Sofort kaufen, pol ti pa itak po?lje mail z vsemi podatki kam nakazat denar in par dni kasneje,kak teden ali dva dobi? ?eljeno robo domov.

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.