Skoči na vsebino

mazda 3 cd110 ----HITNOOO


Priporočeno sporočilo

pozdrav!

 

kao sto neki znate, imao sam problema sa servo pumpom za mazdu 3 cd110 1.6turbo dizl, 110ks. nabavio sam novu - POTPUNO NOVU PUMPU iz austrije ALI sad imam novi problem. naime, moja stara pumpa je bila predelana.. i to jako. posto ova nova pumpa ima 3 orginalna konektora (1x 4pin, 1x 2pin i 1x 6pin); meni je na staroj pumpi bila predelan ovaj zadnji konektor. tj. na njemu su samo 3 pin-i bili spojeni. mene sad zanima dal tko zna ili ima sliku - shemu kako se spaja ovaj 6pinski konektor. tj. koje boje zica idu na njega i kojim redosljedom.

 

MOLIM VAS POMOZITE MIIII... JAAAAAAAAKO MI JE HITNO... MOLIM VASSSSSSSSS

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

slazem se.. ;(

 

nego - imas AUTODATA 2007? da pogledas kako se spajaju te zice?=

 

:D imam samo sem sad to videl i nisam kod kuce na mom kompjuteru da bi pogledal

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:D imam samo sem sad to videl i nisam kod kuce na mom kompjuteru da bi pogledal

 

inace; u subotu sam dosao do saznanja - da je NEMOGUCE samo ustekati pumpu u vozilo pa da sve to radi; neg se treba to upariti sa racunalom od vozila... VTF???... kuzis..?

 

tak da sutra (u utorak) vozilo ide u ovlasteni servis da mi uzmu pare i nadam, se da to sve skup proradi.. nemogu vise bez auta.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

v avtodati 2007 ni zaslediti sheme priklopa vodne ?rpalke japonci so zelo slabo pokriti sigurno je to spisal neki frik za renaulte ke so 100% pokriti

 

:P wiper gre se za servo pumpo volana ne vodno pumpo

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.