Skoči na vsebino

Barvanje sede?ev


TiCo

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni usi skupaj:D Nov ?lan na tem forumu.

Pred kakim mescom sm si nabavu MX-3, pa bi naredu mal notranjega stylinga, pa tut sede?i so ?e bol bogi. Ker ni financ za popolno preobla?enje, me zanima ?e bi bilo mogo?e blago od sede?ev sle?t, prebarvat s kakim sprejom nato ene dvakrat oprat v pralnem stroju da nebi pu??al barve. Nikjer nisem na?u odgovora ?e bi to ?lo ali ne.

 

Komentarji zelo dobrodo?li :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimiva ideja. Na?eloma bi se dalo s kak?no pravo barvo za tekstil ampak bo? imel potem?isto enobarvne sede?e. ?e se bo? pa res na nek na?in tega lotil se pa priporo?am, da poslika? in poro?a?.

 

Ja sj mislim dat u ?rno-belo kombinacijo pa ?e kak motiv?ek zravn not. Mam modelarsko ?ilico:D Edino kar me skrbi je to da bi barva pu??ala fleke na mojih oblekah:D Pa tut zanima me ?e bi lohk zadne zice po barvanju blaga dau prat u pralni stroj, ker je ?e en del zravn usnjen :D
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja sj mislim dat u ?rno-belo kombinacijo pa ?e kak motiv?ek zravn not. Mam modelarsko ?ilico:D Edino kar me skrbi je to da bi barva pu??ala fleke na mojih oblekah:D Pa tut zanima me ?e bi lohk zadne zice po barvanju blaga dau prat u pralni stroj, ker je ?e en del zravn usnjen :D

 

?e bo? ?e sede?e sla?il, potem si najdi kolego tekstilca, ki ima vsaj malo ?ilice za platno, pa lahko enostavno izdelata nove prevleke ;)

 

ali pa poizkusi? s ?im takim:

http://produkt.conrad.de/45973183/stoff-spray-schwarz.htm

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e bo? ?e sede?e sla?il, potem si najdi kolego tekstilca, ki ima vsaj malo ?ilice za platno, pa lahko enostavno izdelata nove prevleke ;)

 

ali pa poizkusi? s ?im takim:

http://produkt.conrad.de/45973183/stoff-spray-schwarz.htm

 

Kolega tekstilca ja:D Ne bi blo slabo ?e bi kerga poznaun:P Najbol me zanima ?e bojo sede?i pu??al barvo al ne. ?e ve kdo odgovor na to vpra?anje je zeeelo dobrodo?el :blush:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pomoje odvisno kak?no barvo ima? v mislih. :huh: Sicer je pa tudi KAALmnova ideja ve? kot dobra. Malo se pozanimaj v svoji okolici, ?e bo? na?el kak?nega tapetnika ali pa ?iviljo pa si nabavi kak?no trpe?no blago.

 

Sj na to idejo sm pr?u ker trenuntno ni dlih finan?nega stanja:D ?ez poletje bo ?e:) U mislih sm meu pa ?rno-belo kombinacijo.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Jst sm se zapelu do tekstilca si izbral blago, barvo in vzorec in mi je naredil prevleke po meri.

Na sprednje sede?e mi je ?e dodal napis "mazda 323F"..

 

Vse skupaj pa je stalo 80?... In super izgleda.

 

Kak?ne slikce ne bi bile odve? :D

 

Druga?e sem jaz mislil svoje sede?e oble?t v usnje (fake, ne pravo hehe) v ?rno-rde?i kobinaciji (RX-8 style) pa me zanima, ?e kdo ve, kje se ugodno da dobiti fake usnje, da vidm kok me bo kaj pri?lo, ?e se bom kdaj lotil tega projekta :P

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fake je isto kod da bi ?ensko samo zrajcal pol pa jo pusti? in gre?. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Barvanje?

Kako se pa pravzaprav sle?ejo sede?i?...Razen ?e nima? prevlek? Ka ni to kao za?ito skupaj?

 

Tapetar je men postavu ra?un 200? za vse sede?e...sede?e ven, stare prevleke potrga dol, pa nove (dvobarvne iz textila) gor pri?ije...en dan posla je reku.

 

@Eldo...Kako si pa ti to tko pocen skozi pr?u? Pa...ka neb ti to ?e men tega tekstilca predstavil?...mu dam 100?, ?e nardi tko, da bo vredi!

 

Malo za ?pas, malo zares

Pzdrv

Mister polizman...go get a DONUT!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kak?ne slikce ne bi bile odve? :D

 

Druga?e sem jaz mislil svoje sede?e oble?t v usnje (fake, ne pravo hehe) v ?rno-rde?i kobinaciji (RX-8 style) pa me zanima, ?e kdo ve, kje se ugodno da dobiti fake usnje, da vidm kok me bo kaj pri?lo, ?e se bom kdaj lotil tega projekta :P

 

 

http://www.usnje.si/

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Ne bo žar, ker ni sigurno vreme, bodo narezki in iz pečice par svari... 
    • Tudi če mi Grk tanka, rečem kartica in basta. Pa si ne more nič zaokrožit 😉   Samo to bom rekel, ker ne mislim politike mlet.   Kdo le je zdravnikom dvojne plače izplačeval. V Nemčiji in Avstriji so imeli kakih 500€ na leto korona dodatka. Zdaj pa štrajkajo, ker ni korona dodatka. V koroni smo se zapufali tak, da glava peče. In žal nisem bil v pravem poklicu, da bi mi kaj kapnilo.
    • Če boš ti pekel in stregel se boš pa nadelal🤣
    • Heh, v Grčiji pa sploh sam ne moreš tankati, vedno stric na črpalki....in vedno na okroglo na eur, brez računa, boli njih....grki lagano sportski, boli njih eu regulativa.... @godlike in ostali....žal je bencin/dizel edina ali pa ena od redkih zadev, s katero se lahko pohvalimo da so nižje kot drugje, no sej so tudi plače, heh....🤔🤣, naši politikom je pa itak vseeno, saj imajo itak vse sponzorirano in free...(p.s. če bi jaz na leto zaslužil 2mio eur v državni firmi bi mi bilo tudi čisto vseeno koliko je benz in vse bi mi bilo poceni in super v SLO....ampak realnost je drugačna, folk pa dela za manj kot 800eur/mesec (neto).....)
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.