Skoči na vsebino

Stikalo - mazda6 GH


Priporočeno sporočilo

Ali mogoce kdo ve, kje bi nasel stikalo, ki bi ga lahko vgradil na oznaceno mesto na sliki?

 

Objavljena slika

 

Lahko je tudi od kaksne razbite sestice za izklop DSC ali AFS... Potrebujem ga pa, ker bi tja dal tipko za odpiranje garaznih vrat... Sem vprasal pri Zagarju zarevn Game in pravi, da tako novo stikalo stane okoli 85? ... to mi je le malo prevec :) ... bi pa najlepse izgledalo, ce je originalno, ker tam sta se dva prazna mesta za stikala ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem si dal tja tipko za vklop prednjih park senzorjev.Ob tipkah afs,dsc je en velik slep pokrov,ki ga iztakne?.Spodaj je pa ?e prazen nosilec za original stikalo,ki se iztakne s spodnje strani,ko sname? cel okrasni okvir s stikali.

Ko dobi? ohi?je ven noter vpasa? bilokak?no tipko,da pride ene dva mm vi?je kot slepi pokrov?ek.Pa na ohi?ju odre?e? ?tiri jezi?ke,ki dr?ijo pokrov?ek.Na tipko zalepi? dvostranski lepilni trak in gor da? pokrov?ek.

Tako se sploh ne vid,da je tam tipka. :)

Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Objavljena slika

 

?e mene vid ne fooka, potem ma on tam neko tipko z P-jem gor...

 

Objavljena slika

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res je... pri meni je tam ze tipka za senzorje izklopit... Bo pa treba enkrat pogledat, kaj je pod temi dvemi praznimi pokrovcki... ce bi se dalo kako improvizirat...

 

Ali pa ce kdo pozna kaksno razbito novo sestico :) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.