Skoči na vsebino

Avtoradio Blaupunkt


Marko_mx-3

Priporočeno sporočilo

sicer za te radije ne vem kako in kaj je z njimi ampak kar se ti?e kvalitete zvoka so uredu -da o dizajnih ne govorim(kamena doba)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ima kdo kaj informacij o novej?ih:P Blaupunktih, predvsem me tale zanima

 

http://www.radiovili.si/si/blaupunkt/avtoradio/223/

 

 

Kak?en poseben razlog za tale avtoradio al tko na splo?no spra?uje??

 

Sej verjetn da je uredu, sam men je bolj u?e? kak Pioneer pa cena je tuk tam nek, za kvaliteto pa sploh ni vpra?anja.

28811_2.png

l.jpg.png28811_2.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

na splo?no spra?ujem, lahko bi rekel tudi, da na glas razmi?ljam :D

 

moram pa ?e malo druge znamke pogledati in kaj nudijo.

Gledam pa to da ima ali USB ali pa SD kartico

 

pioneer je tisto tapravo :D

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

na splo?no spra?ujem, lahko bi rekel tudi, da na glas razmi?ljam :D

 

moram pa ?e malo druge znamke pogledati in kaj nudijo.

Gledam pa to da ima ali USB ali pa SD kartico

 

:bravo: ALPINE CDE-9880R ga mam sam in je zvok odlicen blaupunkt in pioneer ki sem ga sam mel zadnjih nekaj let se skrijeta sem vedno prisegal na pioneera ko pa sem slisal alpine-a pa sem ga takoj vzel

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No res je alpine kar na 1. mestu po zvoku je pa tud nekaj!

?e ho?e? ti izkoristit tak zvok treba tudi zvo?nike imet temu primerne ki pa seveda tud niso pocen!

Pa tud marko mislim da mu je za 1x bol da dobi za solidno ceno soliden zvok-se motim.

 

jaz sem sam imel JVC med prvimi ki so mel USB pa sm bil tud zadovoljen.

 

Kot pravim ?e nima? zvo?nikov primernih ti tud zlat radijo ne nuca :)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se strinjam z Uro?em, ?e ni "fr?tekarija" po?timana nima smisla kupovati nekih hi-tech avoradijev ker je to metanje denarja stran. Tale Blaupunkt bi bil ?isto ok za navadne zvo?nike in vsakodnevno uporabo.

 

Kon?no se je javil biv?i ?lan Xaudio team-a ;)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kon?no se je javil biv?i ?lan Xaudio team-a ;)

 

Hehe..takole je, dobri stari cajti....no pa tudi Mark je vredu de?ko (vsaj dokler smo sodelovali je bil), tako da ti bo tudi sam znal dobro in odkrito svetovati in povedati glede tega avtoradia.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:bravo:

Ampak js bi vseeno JVC-ja vzel :hohoho:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mare, tole je bol dizajn za penzioniste pa za v kakega VW bi se lepo podal, da ne avto en radio ne bi izstopala! <_<:P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Peljem avto na redni servis v Izolo in stopotjo naredim en điro po slo istri😁.  
    • Se zgodi, sinoči smo spet obiskali Urgenco. In mi v oči pade tale znak:     A oni to resno?   Dobro, fotoaparat še nekako razumem. Da bi kdo prišel s psom na Urgenco (razen kakega slepega, ampak mislim, da v tem primeru pes ne bi bil težava), že ne morem verjet. Če pa koga pripravijo do tega, da pride s pištolo ali nožem na Urgenco - ta se gotovo ne bo ustavil pred vrati zaradi ene nalepke...
    • Eee, se vid, de sm kmet an s hribu doma. Tko Ford kat VW sta nizko spodi, pa še dizl je pa še modre farbe...
    • ZOE je imel zelo miren teden, je naredil le malo čez 100 km ... In nič se ni pokvarilo. Tok-tok.   Sem pa jaz danes Smarta "natankal" iz 11 % na 96 % na javni polnilnici za 3,67€. Ker je ravno tema "pohvalite se". 😃
    • Em, @Boss, kateri del je "mal heca"? Tisti o BTjki ali tisti o ZOEtu?   Mislim, če o BTjki, ni nič heca, ker to je res potrošni material. Sicer se ga na vsakih 120.000 km precej nabere, ampak to sodi zraven.   Če pa imaš v mislih ZOEta, potem je pa res čisto malo heca, ostalo je pa spet vse res...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.