Skoči na vsebino

Mazd 3 16i TX


Priporočeno sporočilo

Sem nov lastnik avtomobila in ne vem kaj bi. Ko pri?gem ventilacijo v kabini brez klime se pojavi neznosen vonj, verjetno po vlagi.

 

POMO?

 

HVALA

 

 

Potrebna bo menjava mikrofiltra v kabini....

 

 

LP David

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pod sovoznikovim predalom.... je pa kar te?ka demonta?a in monta?a. Na servisu, kot se spomnem, so se kar precej zajebavali s tem filtrom...

 

 

Vsekakor priporo?am obisk servisa.

 

 

LP David

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

...?e je avto dolgo stal pusti klimo vklopljeno nekaj ?asa in preluftaj avto. V kolikor je to kar sem napisal res, bo smrad slej ko prej izginil. Mikrofilter pa menjaj na servisu, ker kot je napisal David je res kar nekaj dela, so pa stru?koti (vsaj na Gami v BTC-ju) in ker to menjajo dnevno zadevo kar hitro uredijo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem nov lastnik avtomobila in ne vem kaj bi. Ko pri?gem ventilacijo v kabini brez klime se pojavi neznosen vonj, verjetno po vlagi.

 

POMO?

 

HVALA

 

?e prej probaj brez klime lavfati samo z notranim krozenjem zraka (zrak ne gre skozi filter) in ce ne smrdi je to to (pa ponavadi tudi mocneje piha)

 

Drugace pa se poglej za kako luzico ob rezervni gumi... :bravo: ampak skor ziher je filter.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hej !

Jaz ne bom preve? dodajal ker so ostali ?e povedali vse!

Je pa res filter pod sovoznikovem predalu,in najla?je pride? do njega ?e tako ,da odklopi? plo??o iz varovalkami!

?e gre? pa na servis pa tud ne bo hudega !

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.