Skoči na vsebino

323F 1.4 ABS


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni,

 

danes sem kupil: http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=3053771&show=1

avto je od gospe, prve lastnice. Je bil redno servsiran, ima ca 200k km, menjane amortizerje itd.

no vglavnem, ima dve pomankljivosti:

 

1. airbag lu?ka rumena gori, desna rde?a pa utripa. S gospo sva bila na mazda servisu in nama je mehanik rekel da je to neka napaka r84. To je ugotovil ko je pre?tel kolikokrat je utripnila. Rekel je da se morava naro?it na servis pa da bodo pol lahko ugotovil kaj je narobe. Baje da je avto tolk star da ga ne morejo priklopit na ra?unalnik.

 

2. mehanizem za ?ipo v desnih vratih ne funkcionira. Pravi da je bila pri enemu mehaniku in da je baje neka plo??ica s kontakti za o?istit. Naj bi se gor volk nabral.

 

?ipa - plo??ica?

 

Druga? je avto odli?no ohranjen svojim letom.

 

Prosim ?e mi lahko kdo pove kaj je ta napaka r84. A je to kak senzor crknu ali pa kak?na ve?ja stvar

 

bom pogledal po forumu ?e so kje manuali. ?e jih ima kdo mogo?e v e-obliki pa prosim na mail gregaklancar@gmail.com

 

 

 

 

predlogi ve? kot dobrodo?li

 

se sli?imo

 

hvala v naprej

grega

 

 

 

 

zmotil sem se v naslovu.

 

problem so lu?ke za AIRBAG

 

 

Se opravi?ujem

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.