Skoči na vsebino

Vodna Pumpa Pri Mx3 1.6i


Priporočeno sporočilo

mehankar je pri preventivnem pregledu opazil da pu??a vodna pumpa in ker nameravam v naslednjem mesecu zamenjati tudi zobati jermen, je potrebno dobiti drugo pumpo. Klical sem v euroton, motomat in olef, pa nimajo nikjer sem pa sli?al da so ta motor vrgrajevali tud v druga vozila (se mi zdi da ford), tako da bi mogo?e pasala tudi tista? gre pa se za 1.6i 16v 79kw dohc ma?inco.

 

je v avstriji mogo?e kaj ve? izbire?

 

 

ps: ?e kdo ve kje bi dobil zglob pod 20k in natezalec+val?ek isto pod 20k (tolko je namre? v eurotonu), naj sporo?i.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

po moje dost ceneje ne bo? dobu...

 

napi?i letnik, zglob kateri, malo ve? podatkov kaj rabi? :) pa bom probal vpra?at, ?e je kaj razlike med A in pri nas...

 

lahko tudi na PM

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Alo!

 

Brat je dal za original vodno pumpo na mazda servisu v Leibnici okol 75 eur! To je za SOHC ma?ino!

 

Za zglob pa je dobra varianta ?e pozna? koga v GKN Atras v Zre?ah, kjer jih delajo, je pa res da ne sme? iskat konkretno za mx3, ampak ga nese? zraven in ti bojo dali!

 

Brat ga je dobu za manj kot 10 ksit, je pa isti kot za 323f BG 1.8i

 

LP!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.