Skoči na vsebino

?tarter mazda 6 2004 dizel


Priporočeno sporočilo

Ali mogo?e kdo ve koliko stane nov ?tarter za mazdo 6, in koliko stane manjava na servisu.

 

Lep pozdrav Uro?

 

Odvisno kaj je narobe, na?eloma se vse da popravit za normalen denar, ki pa je seveda veliko manj?i in bolj zanesljivo porabljen kot nakup starega.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

povej te?ave kake ma?!

Res je ve?ino se da zadeve popravit oz.obnovit tako kot je to yawarje reku!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred kakim tednom mi je prvi? v treh letih ob v?igu zaverglalo v prazno, kot da ?tarter vrti ampak ne vrti zobnika od motorja. Sli?i se kot v?asi kak?ni stari avti ki ni htel v?gat pa smo rekli (NO PA JE ?EL ?TARTER).

Torej ko zeverglam prvi? mi zaru?i, potem zaverglam ?e drugi? pa v?ge. V?asih pa se mizgodi da moram zaverglat dvakrat al pa trikrat ?ele nato v?ge.

 

Lep pozdrav Uro?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred kakim tednom mi je prvi? v treh letih ob v?igu zaverglalo v prazno, kot da ?tarter vrti ampak ne vrti zobnika od motorja. Sli?i se kot v?asi kak?ni stari avti ki ni htel v?gat pa smo rekli (NO PA JE ?EL ?TARTER).

Torej ko zeverglam prvi? mi zaru?i, potem zaverglam ?e drugi? pa v?ge. V?asih pa se mizgodi da moram zaverglat dvakrat al pa trikrat ?ele nato v?ge.

 

Lep pozdrav Uro?.

 

:D avtomat na starteru je crkno

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lahko pa da je samo avtomat suh :D-dela na suho.

po potrebi ?e podrejaj ali pobrusi kolektor,in po potrebi zamenjaja pu?e,vse skupaj nama?i in sestavi-in ekola ?tartar je obnovljen vlo?ek denarja je zanemarliv kot pa ?e kupi? novega!!!

 

preverjeno!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vse so ti povedal, cena bo pa tolk ugodna da lahko poleg ?e gajbo pira spije? pa ti bo ?e ostal za par gajb. :danzoman:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.