Skoči na vsebino

Mazda 3 radio vprasanje


Aless

Priporočeno sporočilo

V moji mazdi 3 letnik 2004 nimam cd radija, pa malo gledam da bi si enga originalnega z cd ali cd-mp3 na ebayu kupil. Zdaj me pa zanima ce pasejo radiji od vseh letnikov in motorjev na mojega????

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V moji mazdi 3 letnik 2004 nimam cd radija, pa malo gledam da bi si enga originalnega z cd ali cd-mp3 na ebayu kupil. Zdaj me pa zanima ce pasejo radiji od vseh letnikov in motorjev na mojega????

 

 

Morajo biti enaki, pa? namesto kasetarja bo CD, ?e bo? kupoval ti priporo?am ?e da vzame? mp3, ?e ?e menja?. Glej da bo? dobil celotno masko vklju?no z gumbi in ne samo enoto, lahko da so ?e kak?ne komande druga?ne. Ima? na volanu upravljanje z radiem?? ?e ima? navodila za uporabo si poglej kak?na je razlika v maski, so notri slike.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja mam komande za radijo na volanu,samo pac ni cd-ja. <_<

 

Najbolj me zanima ce je kaka razlika v radijih med letniki in modeli motorjev????

Ce npr pase od 2006 mazde 3 1.6???

 

za 90? lahko brez menjave z xcarlinkom resis problem muzike - mp3ji na karici ali kljuckuusb, brez nadleznih cdjev....+ ce se nimas prostorocne napeljave za mobi ti model z bluetoothom to hkrati omogoca

 

imas velikotem tukaj o tem

 

www.xcarlink.si

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e bo? preko ebuya kupoval merkej da je radio za evropski trg. jaz sem ga kupil iz amerike in mi lovi samo lihe frekvence 106.1, 106.3, 106.5...in tako dalje. vmes pa 0!!! :whatever:

 

?e rabi? CD ga imam za prodat na temu radiu. link:

http://www.bolha.com/oglas382629981/avtora...d-enota-mazda-3

 

?e prej te pa opozorim "PREVERI ?E RABI? KODO ZA PONOVNI VKLOP RADIA" =====)od tukaj moji problemi z radiem. sem spra?il kr nekaj ke?a pa ?ivcev!

bit podgurc je luksuz!

ni ga vitamina ?ez liter vina!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Xcarlink imam zmontiran v Accordu, dela res super in sem zadovoljen, ............bom verjetno dal tudi v mazdo samo bi vseeno rad mel tudi navadne cd-je

 

kak pa preverim ce rabim kodo?????

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Xcarlink imam zmontiran v Accordu, dela res super in sem zadovoljen, ............bom verjetno dal tudi v mazdo samo bi vseeno rad mel tudi navadne cd-je

 

kak pa preverim ce rabim kodo?????

 

 

najla?je je seveda ?e ga odklopi? in ponovno priklopi?. ?e ga je prej?nji lastnik zakodiral bo? rabil kodo. ?e ga pa ni pa ne. original fabri?ko je radio brez kode. najbolje da preveri? pri prvem prej?njem lastniku. Itak pa bo? videl ko bo? menjal akumulator.

bit podgurc je luksuz!

ni ga vitamina ?ez liter vina!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e bo? preko ebuya kupoval merkej da je radio za evropski trg. jaz sem ga kupil iz amerike in mi lovi samo lihe frekvence 106.1, 106.3, 106.5...in tako dalje. vmes pa 0!!! :whatever:

 

?e rabi? CD ga imam za prodat na temu radiu. link:

http://www.bolha.com/oglas382629981/avtora...d-enota-mazda-3

 

?e prej te pa opozorim "PREVERI ?E RABI? KODO ZA PONOVNI VKLOP RADIA" =====)od tukaj moji problemi z radiem. sem spra?il kr nekaj ke?a pa ?ivcev!

 

Lesko, v opisu ameriskih radijev je verjetno pisalo SAT (satelite radio... :blush: )

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.