Skoči na vsebino

Kon?no Feltne...


vuk

Priporočeno sporočilo

@Mazda323...letvice me zlo matrajo, vendar so nove malo predrage,te pa ne bi lepo izpadle,ker bi se verjetno barva lu??la ob strani;

@Labi...po pravici povedano mam komaj 35 km prevo?enih s tem Bridgestonkami in ?e nisem sprobaval kak?nih hudih manevrov. Bom pa poro?al,kak se obnesejo;moram Mazdo323(uoprabnika, ne avto) ?e peljat na Pohorje :D

lp vuk

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mam dobrega kolega, ki ima li?arstvo in bi mi ziher naredil zadevo...ampak on je ?e skoraj bolj pedanten kot jaz in ho?e narditi stvar popolno;?e ?pricne zadevo kr na avtu je mo?no,da se bo ob robu lu??lo,ker se mora ostali del avta abdekat.

Dol pa jih tud ne morem vzet,ker so samo prilepljene...lp

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e eno vpra?anje: kaj menite o tem,da bi zavorne ?eljusti(zdaj so pobarvane ?rno) pobarval na tak modro kot je avto??

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zgledalo bi dobro ?e bi pobarval na modro vendar ne bi tako iztopale zavorne ?eljusti iz plati?? in ne bi pri?la plati??a tako do izraza, zato bi ti jaz priporo?al da jih pobarva? sivo/chrom !! Vendar pa je tvoja odlo?itev kako se bo? odlo?il! ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Mazda323...letvice me zlo matrajo, vendar so nove malo predrage,te pa ne bi lepo izpadle,ker bi se verjetno barva lu??la ob strani;

@Labi...po pravici povedano mam komaj 35 km prevo?enih s tem Bridgestonkami in ?e nisem sprobaval kak?nih hudih manevrov. Bom pa poro?al,kak se obnesejo;moram Mazdo323(uoprabnika, ne avto) ?e peljat na Pohorje :D

lp vuk

:D Bogi jaz, to pa ?e res morava enkat izpeljat, turo na Pohorje!! :)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@pierce - ?e dobro naredi? se ne lu??i;jaz mam zdaj ?e cca. eno leto pobarvano na ?rno pa je ?e vedno lepo;pa? sem se konkretno lotil zadeve,o?istil ?eljusti,jih zbrusil,dal gor osnovno(grund) barvo in ?ele nato ?rno.

@Mazda323 - krom bi tudi jaz mel najraj?i,vendar ne vem kak bi se to kaj obneslo;z sprejem ne bi rad barval,kak pa mi naj li?ar zme?a krom barvo, pa tudi nimam pojma.

Sivo-misli? bolj temno sivo,ne glih srebrno?

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sivo ja nekaj tak?nega ( nekaj bolj svetlega ) da bodo pri?le feltne do izraza to je pomembno! Res se ne lu??i jaz sem na 323BG tudi pobarval na ?rno vendar sem po?prical s sprejem katerega se dobi za izpu?ne lonce in barva tudi dr?i ?e eno leto samo za??itit je treba vse dobro!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Ufff Labi,komaj zdaj videl...jah moje ?eljusti so trenutno ?rne,ne bodo pa ve? dolgo;kako sem se tega lotil-kolo dol,nato sem pa z drotpir?no(?i?nata krta?a) ter z ?mirgl papirjem narahlo zbrusil povr?ino, nato sem jo z razred?ilom o?istilin obrisal, ?eljusti najprej prebarval z osnovno(grund) barvo, ?ele nato pa je sledila ?rna barva. Uporabil sem kar navadno barvo...do zdaj se ?e ni ni? lu??lo, pa tudi na prej?njih avtih je vedno blo vse ok;pa? treba si je ?as vzet in zadevo po?teno porihtat.

lp vuk

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zadeo imam tako pobarvano zdaj ?e ve? kot eno leto in seveda je bila vmes tudi leto?nja zima,pa se ni ni? lu??lo...oz. ?e nikoli se mi ni barva lu??ila dol,pa mam tak narjeno na mojem, o?etovem,pa ?e maminem avtu...jeb.t ga-vsi ho?ejo bi stylish.

lp vuk

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.