Skoči na vsebino

Neprijazni Voznik Mazde


DonFilipo

Priporočeno sporočilo

vozim iz smeri Maribora, proti Dravogradu. Pade noc in ugotovim da mi leva dolga luc sveti v zvezde. Ustavim se, da zadevo porihtam. Med sraufanjem vijaka za visino luci, ga odvijem prevec in ta isti pade nekje v motor. Glej za vraga, kako ga zdej vn dobit. Zdej luc sveti skoraj v rikverc :) Ne grem naprej, ampak se mucim da ga dobim vn. Ko sm ga dobu, pa ni vec sel nazaj v lezisce ker je padla cela parabola v zarometu. Med tem pripelje mimo ena srebrna mazda 626 (zadnja generacija) MB tablice in se zacne ustavljati, a vendar mi samo pomaha, potrobi in odpelje naprej. E da mi ga je dobiti!

 

Prijaznost in solidarnost mazdinih voznikov pa taka!!!

voli vas Don

 

 

_______________________________

Viva Revolucion - Viva Mazda, Manuel !

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lahko si tole tudi druga?e razlaga?. Ded te je pozdravil, nato pa svoji fr?afeli razlagal "vidi?, Mazda farerji si sami porihtamo avto, ostali pa samo AMZS" :lol:

 

Druga?e pa tudi ?e bi ustavil, ti itak ni mel kaj pomagat - edino ?e si razmi?ljal o pomo?i v obliki pira :P

 

bdw: da ni bil ta <_<M6-srebrna?

 

Pa upam, da se nisi preve? jezil na ?tajerce :huh:

IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.