Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Torej rabu bi hitr nasvet za homemade servis, u petk je biv tehni?n use ?timal, samo ro?na (parkirna) zavora je bla zani? in sicer leva stran ne prime ni? spljoh (L= 70N, D= 1350N razlika 94%) Pa me zanima kaj to?no je treba to uzadi pri bobnih nardi (ucpredi znam raztavt diske pa ?eljusti in zamenat pakne) O bobnih pa nimam pojma :( aja avto: mazda 323f ba l.97

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poglej ?e je dobra zajla! Za boben dol vzet pa: gumo dol, potem ima? pa verjetno eno kovinsko kapico, tisto dol in potem ima? matico tam okol 30 gedoro +/- Potem gre boben dol in pride? do paken. Zelo verjetno se bo? kar namu?i da bo ?lo dol. Potem mora? paziti kako so pakne sestavljene in da ne zgubi? kak fedr?ek ali vzvod. Najbolje, da prvo ko bo? vzel boben dol probi potegnit ro?no ?e se zajla premika.

 

To je bolj simpl napisan, tko da zelo verjetn se bo kaj zakompliciral :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ej prjati glasbe!

 

 

Kdaj si nazadnje menjal pakne zadaj!

?e jih ?e nisi oz. niso bile potem ti svetujem naslednje!

 

Kupi nove pakne,+nove zavorne cilindr?ke ki pridejo zadaj in vseskupaj zamenjaj,ker meni se je zgodilo da ro?na ni prjela in seveda kaj je bilo zavorni batki so spustli!!!

Stro?ek ni velik,in ko bo? mel vse podrto bo? razmigal vodilo kjer je napeta zaajla za ro?no(rado zarjavi) Vse bo? mel novo ,podmazano zrihtano innn s zadnimi bremzami bo? mel mir za nadalne 2 leti pa ?e bremze bojo prijele tako kot morajo.

 

?e bo? rabil kaj mi javi!

 

 

lp

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

imel isti problem in rezultat.. Nikoli nisem popravu ker prej mi je masina sla...hahahaha

 

:hohoho::hohoho: ta je dobra

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No torej, raztavil boben, malo razmigal, podmazal pa use, vendar za 1x ?e ni ni? bolje, sem pa opazil da imajo pakne ?e kar profila pa ?e na tehni?nem so bremze nasplo?no use 4 odli?no prijele, tako da verjetno res ni druge kot zajla, bom probu ?e to malo podmazat pa da vidmo kaj bo... :blush:

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pol pa sploh uredu!!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

se prej se pa pojdi malo vozit ro?na gor ro?na dol....pa malo se vozi tudi z ro?no...pomagalo meni enkrat

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aooa ?e dva dni visim skos okoli avta in pod njem, pa ?ezmer ni n? ratal. Ko sem mislu da je ?e use zrihtan, sem sestavil in ?u na testno vo?nnjo in leva prijela spet zaendrek. Potem sem ?el malo globje in se dokopal do to?ke kjer se ena zajla razdeli na dve (direkt pod ro?ko) in opazil da ko je zategnjena jo ?pona na desno oz plo??ica ki razdeli zajle je postrani, sklepa da je zato ve?ja sila na desno zavoro in leva zato ni? ne prime.. Zdaj pa nevem naprej, ali se da to levo zajlo nekak napet oz. desno razrahljat al nevem kaj... help!!

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Marko, sepravi mora biti plo??ica v ravni liniji (v vaservagi) in ne nekako postrani kakor je pri meni...

 

No ko sem danes nekaj mu?kal mi je nekak ratal popolnoma zablokerat desno stran :blush:<_<:angry2: tako da bom jutri raztavil ?e desen boben in namazal vzvode ter fedre pa vzel dol zajle in tudi te namazal. Hjoj ?e bi meu dnar bi ?e meu ud V6 podvozje pa 4 diske, ne pa te bobne <_<

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Torej rabu bi hitr nasvet za homemade servis, u petk je biv tehni?n use ?timal, samo ro?na (parkirna) zavora je bla zani? in sicer leva stran ne prime ni? spljoh (L= 70N, D= 1350N razlika 94%) Pa me zanima kaj to?no je treba to uzadi pri bobnih nardi (ucpredi znam raztavt diske pa ?eljusti in zamenat pakne) O bobnih pa nimam pojma :( aja avto: mazda 323f ba l.97

 

Cela drama in cela znanost, zamnjaj zajli za ro?no in spotoma ?e po?ekra kako je s cilindri(in jih po potrebi zamnjaj, je cnej kot popravlat in menat tesnila)in si zmagal.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jah cela drama ja, k misli? da ve? kaj dela?, potem ti pa pride en k obvlada zrihtat... smo pa menal tut cilndre pa pakne ker so ble leve za?gane... zdej je use zrihtan pa zdej vem kuko popravt, sam mi spet n? ne pomaga ker je blo pov bobna menjanega pa more bit zdej za neki ?asa... :)

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.