Skoči na vsebino

Registrske tablice


Jero

Priporočeno sporočilo

Se komu sanja, oziroma kje bi se dal izvedt, kje je proizvajalec vozila, se pravi Mazda predvidel sprednjo tablico za mx5 NA model, ker NB in dalje majo ze neke nosilce na odbijacu. Kar gledam slike, ni predvidenega mesta za tablico.

 

 

In ?e si preberemo uradni list:

2) Registrske tablice in preizkusne tablice, razen tablic za vozila kategorij L, O, T, C in R, so pritrjene na prednji in zadnji strani vozila. Tablice, ki so pritrjene na vozilo, ne smejo biti upognjene ali kako druga?e deformirane. Pritrjene morajo biti na na?in in na mestu, ki ga je za ta namen predvidel proizvajalec vozila, tako, da so nezakrite, dobro vidne, lahko berljive in ne smejo biti dodatno prevle?ene ali prekrite s kakr?nokoli snovjo. Tablice morajo biti ?vrsto pritrjene na vozilo, da ne morejo odpasti z njega.

 

Po tem jz sklepam da pa? na tem avtomobilu ni potrebno imeti prv tablice.

 

1) Vsa vozila, udele?ena v cestnem prometu v Republiki Sloveniji, morajo biti ozna?ena z dvema registrskima tablicama, razen motornih koles, ?tirikoles, lahkih ?tirikoles, trikoles, koles z motorjem, priklopnih vozil, traktorjev in traktorskih priklopnikov, ki so ozna?eni z eno registrsko tablico.

 

Tukaj pa pi?e da avto nujno mora imeti 2 reg. tablici. Zdej pa se ta dva odstavka zakona izbodbijata.

 

Se pravi zanima me kaj narediti ?e avto nima predvidenega mesta za pritrditev? Oziroma, na koga naj se obrnem v tem primeru?

 

Lep pozdrav!

Jero

s2k_sig_transition_small.gif
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri klasi?nem odbija?u, je tole itak edina dovolj velika "ravnina" za namestit reg. tablco! :bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem zakaj sploh nuca? nosilc, dvostranski lepilni trak, pa velik lep? zgleda kokr take zadev??ne! :danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no jaz sem mel tako kot ima ta ?rna.

pol sem probal z dvostranskim lepilnim in ni primlo nikakor in pol sm kr na ?e obsoje?e luknje za?ravfal...do zdej nobenega ni motlo ;)

?eprav bi raje imel ameri?ko malo tablico al pa bil brez :P

Od nekdaj lep? so Miate slovele,

a lep?e od moje bil? ni nobene.
15195ad9.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.