Skoči na vsebino

Ena


Bosti

Priporočeno sporočilo

:ne vem: ali je z mano kaj, ali pa s tabo.... :P

 

lahko pa da z obema B):blink:

 

Jur?ek vidi o?eta piti pivo in ga vpra?a, ?e lahko tudi on dobi en po?irek.

 

 

O?e ga pa vpra?a: "Sine, a se ti lahko z lul?kom dotakne? ritke?"

 

Jur?ek proba in pravi da ne gre.

 

"No, potem si pa ?e premajhen," mu re?e o?e.

 

?ez kak?en mesec pa Jur?ek na lotu zadane glavni dobitek in ga o?e zaprosi,

?e odstopi tudi njemu kak?en milijon?ek, da bo zamenjal avto. Jur?ek pa ga

vpra?a: "O?i, a se ti lahko z lul?kom dotakne? ritke?"

 

"Seveda lahko" mu ponosno odvrne.

 

"No, potem se pa jebi!"

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa se en na racun mojega naroda :)

(sej razumete srbsko)

 

Idu Amerikanac, Nemac i Albanac pra?umom i ulove ih Amazonke pa im daju izbor: smrt ili ?ivot bez ku...r .. Amerikanac misli "?ivot je ?ivot" i odlu?i se za amputaciju. Amazonke ga odvede u jednu kolibu, kratak urlik AAAA, Amerikanac izlazi napolje, dr?e?i se za krvavo me?uno?je.....Nemac donese istu odluku. I njega odvedu u kolibu, pola sata u?asnog urlikanja i jaukanja i napokon i on sav krvav izlazi iz kolibe. Red je na Albanca, ali on zamoli Amazonku da mu samo odgovori na jedno pitanje. Amzonka pristane i on je upita: -Za?to je AMerikanac bio tako brzo gotov, a kod Nemca je to potrajalo?--Zna?, mi ih se?emo po zanimanju. Amerikanac je lekar, uzele smo skalpel i cak....Nemac je drvose?a, njemu smo ga morale otpiliti, pa je malo du?e trajalo...A Albanac ?e na to:---E mojega ?e? da lji?e? dok ne otpadne, ja sam sljadoled?ija!

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.