Skoči na vsebino

323F prednje lu?i


Gunner

Priporočeno sporočilo

Zdravo!

 

Zanima me kako lahko nastavim prednje lu?i na Mazdi 323F BA 96' levo in desno. Ker mi leva sveti preve? desno. Gor in dol se nastavlja uredu s tistimi ?raufi.

 

Lp

Ziga

 

 

?e ho?? da ti u nulo zrihtajo pelji na tehni?ne preglede! tam ti vse zrihtajo! saj tko je v Ajdov??ini :D:bravo:

ZOOM-ZOOM
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ho?? da ti u nulo zrihtajo pelji na tehni?ne preglede! tam ti vse zrihtajo! saj tko je v Ajdov??ini :D:bravo:

 

pri nas tut, in to brezpla?no

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pelji na tehni?ne in ti bodo res u nulo zrihtali! pri nas je brezpla?no! ti zrihtajo vi?ino pa levo desno! pa? u nulo :bravo: druga?e lahko re?em za mojo 323f da ma na vsaki lu?i po 2 vijaka(inbus)! en vijak je za vi?ino drugi za levo-desno!

ZOOM-ZOOM
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 9 mesecev kasneje...

pelji na tehni?ne in ti bodo res u nulo zrihtali! pri nas je brezpla?no! ti zrihtajo vi?ino pa levo desno! pa? u nulo :bravo: druga?e lahko re?em za mojo 323f da ma na vsaki lu?i po 2 vijaka(inbus)! en vijak je za vi?ino drugi za levo-desno!

 

pozdravljeni. sem nov na tem forumu, kajti tudi sam sem si omislil 323f ba in sedaj me pa zanima kje sta tistedva inbus vijiaka, kajti me moti snop l?i, saj je prenizko in me senostavno moti, sajse pono?i ne vidi dovolj dobro.

 

hvala za odgovor

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pozdravljeni. sem nov na tem forumu, kajti tudi sam sem si omislil 323f ba in sedaj me pa zanima kje sta tistedva inbus vijiaka, kajti me moti snop l?i, saj je prenizko in me senostavno moti, sajse pono?i ne vidi dovolj dobro.

 

hvala za odgovor

 

Na plastiki od vsake lu?i zadej ima? po 2 vijaka za dolgo in 2 za kratko lu? (pri meni sta s kri?no glavo) in tam nastavlja? po vi?ini in ?irini kam ti sveti. Priporo?am pono?i! =)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo pazi, ko jih ?ravfa?, k zelo hit "pol?a" posname? :( Men so jih ?e frderbal in jih s te?avo nastavlam :angry2:

 

 

ja to sm pa ?e opazu da je edn pred menoj ?ravfav pa je levga snev :vskalo: , tko d se bom mogu nmal poglobit pa dol snet pa pogledat ?e se da kj re?t :glare: .

drga? pa hvala za odgovore :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.