Skoči na vsebino

servis v kranju


Priporočeno sporočilo

Zanima me,?e ?e imate izku?nje s Hermanom iz Kranja,kak?ne imate!?!? :ne vem: :ne vem:

 

To je nek nepoobla??eni?

 

:ne vem:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanima me,?e ?e imate izku?nje s Hermanom iz Kranja,kak?ne imate!?!? :ne vem: :ne vem:

 

?e ima? v mislih tega iz Mlake, kateri ve?inoma ?raufa honde, potem ti svetujem da ko dobi? avto nazaj, pelji ?e k enemu mehaniku da preveri ?e so vsi ?raufi tapravi in dovolj zategnjeni :) Poleg tega preveri kaj vse je bilo "zamenjano"...

?e ti bo menjal plo??ice in diske, pazi da ti ne odpade kak?en "aftermarket" vijak ki dr?i zavorno ?eljust (govorim iz lastnih izku?enj), ker ni prijetno da se ti nekje na drugem koncu slovenije ?eljust zabije na disk.

Lp

"It is not necessary to change. Survival is not mandatory."
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ima? v mislih tega iz Mlake, kateri ve?inoma ?raufa honde, potem ti svetujem da ko dobi? avto nazaj, pelji ?e k enemu mehaniku da preveri ?e so vsi ?raufi tapravi in dovolj zategnjeni :) Poleg tega preveri kaj vse je bilo "zamenjano"...

?e ti bo menjal plo??ice in diske, pazi da ti ne odpade kak?en "aftermarket" vijak ki dr?i zavorno ?eljust (govorim iz lastnih izku?enj), ker ni prijetno da se ti nekje na drugem koncu slovenije ?eljust zabije na disk.

Lp

 

Hotel sem mu dat delat veliko generalno na motorju(vse na novo)... !? :( Rekel mi je da me bo pr?lo vse skupaj z delom cca. 1500eu!? Mi priporo?a? kakega drugega?Jest sem namre? iz dolenjske,zato bi bil vesel kakega bli?jega dobrega mehanika!? :ne vem:

 

TomBlaster

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kon?no... :) Odlo?al sem se med petimi mehaniki,tako da sem se danes kon?no odlo?il... :D

 

Izbral sem Simona iz Medvod,sli?ati je bil najbol resen in tud opazil sem da dobro pozna zadevo... :bravo:

 

Hvala vam za vso pomo?! :notworth: Sedaj mi samo ?e za?elite sre?o,jaz pa upam,da bom maksimalno zadovoljen! :)

 

D-day bo 15.marec,ko zadevo odpeljem k njemu v gara?o,dela bo za kak teden,ko pa se moja igra?a vrne,pa takoj dobi novo letno obutev... :D

 

?e enkrat res,Hvala!!! :vesel:

TomBlaster

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 7 mesecev kasneje...

V?eraj sem kupil miatico :punk: in jo bom samo preventivno peljal na pregled. Mi lahko prosim nekdo po?lje kontakt za servis v Medvodah.

 

Danke :)

 

Si iz Medvod, jaz in moja MX-5 sva :) ?

 

Preventivno ti jo jaz pregledam, ker sem svojo naredil totalen servis razen jermena, vklju?no s streho, karoserijo itd...

 

Za kaj ve? pa ja Simon iz Senice (ima? cifro v temi menjava teflonov na V6)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz sem zmenjen z njim za cetrtek

 

Bo? tam avto pustu al ?aku? ?e bo? ?aku te loh poberem pa greva na kufe (al pa kebab)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Si iz Medvod, jaz in moja MX-5 sva :) ?

 

Preventivno ti jo jaz pregledam, ker sem svojo naredil totalen servis razen jermena, vklju?no s streho, karoserijo itd...

 

Za kaj ve? pa ja Simon iz Senice (ima? cifro v temi menjava teflonov na V6)

 

OK bom pogledal v tisti temi. Jah ?e ima? ?as, bi se lahko tudi midva zmenila. Prej?nji lastnik je naredil servis na 90k KM (zdaj jih ima 5 ve?), vendar bi vseeno nekomu dal malo pogledat, da se ne bom tepu po glavi ?e bo kaj ?lo (avto vseeno ni nov oz da vem za naprej kaj bi blo dobro v kratkem menjat) :) ?e bolje ?e lahko zravn malo gledam, se kaj nau?im, da bom sam vedel kaj kako postoriti. Imam pa ?as ve?inoma samo ?ez vikend. V soboto jo operem in nama?em streho (?e kupil vse za ?i??enje in za??ito :)

 

Druga?e sem pa z Vrhnike (LJ slu?ba).

 

V?eraj sem ?e 150KM naredil, ko sem dokon?no postal lastnik :wub: pono?i s kapo na glavi pa spu??eno streho po ovinkih - pribli?no takole sem zgledal :ninja::ouje:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

OK bom pogledal v tisti temi. Jah ?e ima? ?as, bi se lahko tudi midva zmenila. Prej?nji lastnik je naredil servis na 90k KM (zdaj jih ima 5 ve?), vendar bi vseeno nekomu dal malo pogledat, da se ne bom tepu po glavi ?e bo kaj ?lo (avto vseeno ni nov oz da vem za naprej kaj bi blo dobro v kratkem menjat) :) ?e bolje ?e lahko zravn malo gledam, se kaj nau?im, da bom sam vedel kaj kako postoriti. Imam pa ?as ve?inoma samo ?ez vikend. V soboto jo operem in nama?em streho (?e kupil vse za ?i??enje in za??ito :)

 

Druga?e sem pa z Vrhnike (LJ slu?ba).

 

V?eraj sem ?e 150KM naredil, ko sem dokon?no postal lastnik :wub: pono?i s kapo na glavi pa spu??eno streho po ovinkih - pribli?no takole sem zgledal :ninja::ouje:

 

Ni panike jaz sem do ponedeljka ?e v SLO

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.