Skoči na vsebino

Mazda 6


esko

Priporočeno sporočilo

Torej xedos je ?el, sedaj izbiram drug avto. Ker imam za tak avto zelo (in ne morem poudariti kako zelo) ozko izbiro zaradi prora?una me zanima ali so avti kot so dani primeri spodaj v linkih primerni zame. I??em pa dobro ohranjen avto, kot nov ?e je mo?no, redno servisiran z potrjeno servisno knjigo, nepo?kodovan na kakar?en koli na?in, minimalne prake izklju?im. Pripravljen sem narediti veliki servis ?e bo to glavnina vlaganj za naslednje dve leti. Avto bi imel najverjetneje 3-4 leta. Torej ali so znani kak?ni problemi ali veliki minusi pri teh mazdah oz letnikih in ali lahko pri?akujem zgoraj napisano od avta za ta denar? ?e ne se bom najverjetneje zatekel k mlaj?emu, manj?emu in cenej?emu francozu.

 

To so mazde katere ?e spadajo v moj prora?un:

 

Mazda 1

 

Mazda 2

 

Mazda 3

 

Mazda 4

 

LP Esko

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri teh kilometrih raje glej bencinarja.

Prva ima veliki servis na 240 kk, ki pa ni poceni.

Druga je podhranjena, pa? porab okrog 9 litrov, samo vzdr?evanje in mo?nost napak na delih motorja pa so tako minimalni da se spla?a

Tretja ima ?ez dobrih 40 kkm veliki servis, ?e ne bo? vla?il kake prikolice pol ne rabi?.

?etrta isto kot druga pa ?e najmanj kilometrov ima, pa pri bencinarjih je veliki servis na 100 kkm, menja pa se sve?ke in olje v menjalniku, na servisu vse skupaj z rednim servisom pod 400? ?e bo? pa sam delal pa dobrih 100?. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.