Skoči na vsebino

Kaj Sem Vozil - Nagrada 5.000 Sit


Sishi

Priporočeno sporočilo

Evo tko. Kdor ugane kaj sem vozil dobi 5kSIT. Brez zajebancije....

 

Povem pa samo toliko:

Je Ruske izdelave, letnik 62, dizel s stiriventilsko tehniko :blink: opa.

 

No, da vas vidim junake.... :ne vem:

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pejt ti u :angry: ...Zdaj si mi vse veselje vzel :( . Sm mislu da se bom smeju en cajt ... Ne bi smel napisat da je Rus,a ne? Bik. Vseeno pa torstorm-u svaka cast. A prides v nedeljo v MS? Da poravnam racune.

 

No bil sem voznik tanka T-55. Karakteristike motorja:

Tip: V12 diesel - stiritaktni

Prost: 40.000 ccm3

Moc: 580 KM

Max hitr: 50 Km/h

Navor: 2500 Nm

Teza: 37 Ton

Poraba: 200-300 l

 

Ko si pa to zakurblu se je zemlja stresla. Wild thing. Pa zanj ni blo ovir. Sem smreke podiru k slamo. Smo se po Pocku ganjal k hudic. Nepozabno V12-dizel vozit. Hudo. Ne mors verjet. Pa kle ni nobene servo-hidravlike za pomo? pri voznji. Dostikrat si moral saltati z obema rokama za pomoc pa se nogo upret. Se danes se mi kolca po njem.... ******

post-9-1115965583.jpg

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se to sem pozabil povedat. Te tanke T55, ki smo jih vozili mi (takrat se vojaski obvezniki) v Pivki, so umaknili iz redne oborozitve SV. Samo moj tank z oznako 10224 stoji tam kot spomin na dobre stare case...Zakaj?

Verjetno ker sem ga med sluzenjem vojaskega roka mal sam modific...

No ce ste pogledal zgornjo fotko armaturke vidite da so napisi v ruscini in cirilici!

Jaz sem to prevedel v slo in zamenjal napise.

Ce bo koga zaneslo na dan odprtih vrat v vojasnico Pivka in videl zadnjega T55 - 10224 naj ve, da je to bil tank od 323F.

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zanimivo, koliko pa treba temu tanku da se ustavi iz max brzine na 0, ve? kot 5m ?

Druga?e pa pridem jaz v MS, mam ?e spucani avto da zjutraj krenem tja.Se vidimo tam.

Pa ko si napisal da je dizel s ?tirimi ventili na valj in tako stari mi je postalo takoj jasno da je to tank.

Powered by MAZDA MR racing & VICS-Variable Intake Charging System

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.