Skoči na vsebino

Styling


komar

Priporočeno sporočilo

Bi rabil malo nasvetov in bom odprl novo temo.

Moja 6-ka ima sedaj zadnji spojler in distan?nike! :D

Razmi?ljam pa ?e o novih vzmeteh, ki bi vozilo zni?ale za 35mm. :P

Izku?nje, nasveti, skratka karkoli je dobrodo?lo in za?eljeno! :ne vem:

Hvala!

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moje mnenje ?e pozna?...najprej ni?anje,nato pa ?eno prepri?az za temnenje ?ip....kaj ve? pa bi blo ?e skoraj ki?asto....

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Alu plati??a ?e tako ima?, potrebno ga je ?e samo spustit tako kot si napisal, daj ?e ?ipe zatemnit, in spojler na prtlja?nik ( letvico )! Pa bo 6-ka zgledala super! No potem pa ?e ?e ?eli? kak?ne pragove.... B)

Kako naj dam na prtlja?nik spojler-letvico, ?e pa imam ?e "ta veliki" spojler? :lol:
Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmmm, a je ?e kdo v 6-ko montiral kak?en Woofer ali Tubo?

Tudi v tej smeri me nekaj "matra"! :whatever:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se moje mnenje o vzmeteh. Eibachove so res v redu, in celo je zazeljeno da das nizje vzmeti ko gres za dva cola gor (iz 15 na 17 v tvojem primeru). Smo nekaj testirali in ugotovili da ce sam menjas iz 15 na 17 avto je celo pocasnejsi v cik-cakih, ce potem se zninzas se situacija spremeni.

Jaz bi tud takoj dal Eibachove vzmeti sam kaj ko se tko kot je, je prenizek za ceste kjer se vozim :(

V prejsnjem avtu sem pa najprej zamenjal vzmeti, potem se amortizerje in sele na koncu gume.

Glede handlinga ja boljsa investicija vzmeti kot pa feltne...oboje pa zoom zoom :)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vuk, menda ima? ti nekega "frenda", ki ?ipe zatemni!? Cena?

Hvala!

6000-7000 SIT po ?ipi...ta frend oz. frenda sta pa brata Le?nik.

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No jaz nevem kaj ima? ?e ti na svoji 6-ki vse gor, zato oprosti jaz sem mislil tak?no letvico! ;)

Glej, ne takoj "mule past" - zelo lepo, da svetujete! :D

Je pa ?e tak spojler montiran (samo malo svetlej?e barve je vse skupaj)! :)

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glej za tuc tuc ozvo?enje ti predlagam da gre? do Selc....to je kraj med Prestrankom in Pivko.....Tam je Polj?ak audio ki bi ti znal ?e ne drugega zelo dobro svetovat kaj nardit....sicer pa tudi cenovno sprejemljiv in zelo kvaliteten....Jest ga toplo priporo?am!

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

$$$$? Hmmm, ne preve?. Ne bi rad cele zvo?ne slike popravljal ali predeloval celega sistema :blink: , ampak bi rad samo malo mo?i "basa" dodal B) - torej kot sem napisal woofer ali pa kak?na manj?a aktivna tuba!?

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja pol bo dovolj da da? noter en 25-ko....pa prilagojena ?katla za tvoj prtlja?nik....en easy oja?evalec pa ugradnja.....cena ti bo tam nekje med 40 in 50k

 

Tomi ?e dobim kak?no ponudbo ti jo posredujem......!!

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja pol bo dovolj da da? noter en 25-ko....pa prilagojena ?katla za tvoj prtlja?nik....en easy oja?evalec pa ugradnja.....cena ti bo tam nekje med 40 in 50k

 

Tomi ?e dobim kak?no ponudbo ti jo posredujem......!!

 

LP daVid

?e nestrpno pri?akujem ponudbe. :D

A to ceno si mislil z monta?o? :whatever:

 

Papa, Tomi

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ja tolk nekje bi ti lahko pr?lo....to je nekje minimalna cena.....monta?a pa pride pri Polj?aku nekje 8- 10 k...tako da pol sam zra?unej ?e dobi? ponudbo za woofer in oja?evalc....aja pa ?e kabli te stanejo okoli 5-7 k......

 

Hm....cene se pa kar hitro nabijejo a?? :)))))

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To pa je ?e MUCHOS dinari! :angry:

Bom pa moral zopet sam kaj "pobastlat" - pa saj sem neke vrste "drotar" bo ?e ?lo... :whatever:

 

Hvala vseeno! B)

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Guest BrainLess

.... ?e da? not oja?evalec 400w na bridge-u, pa en 30cm bass bo? mislim da zelo zadovoljen - verjemi, razen ?e ho?e? v extreme - kakih 1500 W ?

 

?e pa si ho?e? zagotovit vrhunski zvok pa mislim :whatever:

 

Komplet zvo?nike zamenjat - v vratih, armaturki, dodat kretnice, pa vezat na oja?evalec!

Pa dobro je ?e ma? pol xtra oja?evalec samo za bass pa bo rezultat res ohoho!!

 

Avtoradio pa bi ti pri drugi izvedbi svetoval Pioneer ker je mislim da za tak?ne stvari res naj!

 

 

..... ampak mislim da bi bil z 1. varijanto ?isto zadovoljen - cena okoli 50 k

... pa ?e kabli ?e jih nima?, pa malo spretnosti -> to zna vsak samo malo potrpljenja ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

.... ?e da? not oja?evalec 400w na bridge-u, pa en 30cm bass bo? mislim da zelo zadovoljen - verjemi, razen ?e ho?e? v extreme - kakih 1500 W ?

 

?e pa si ho?e? zagotovit vrhunski zvok pa mislim :whatever:

 

Komplet zvo?nike zamenjat - v vratih, armaturki, dodat kretnice, pa vezat na oja?evalec!

Pa dobro je ?e ma? pol xtra oja?evalec samo za bass pa bo rezultat res ohoho!!

 

Avtoradio pa bi ti pri drugi izvedbi svetoval Pioneer ker je mislim da za tak?ne stvari res naj!

 

 

..... ampak mislim da bi bil z 1. varijanto ?isto zadovoljen - cena okoli 50 k

... pa ?e kabli ?e jih nima?, pa malo spretnosti -> to zna vsak samo malo potrpljenja ;)

400 W ... verjetno misli? maksimum?

 

Sam sem si lani po?timal akustiko in sem izbral 4 kanalni oja?evalec Phase Linear (1.25 kW oz. 4 x 150W RMS), spredaj sem dal referen?ni Res Audio sistem (2 x 16 cm, po specifikacijah 2 x 150 RMS z dvema visokotoncema), zadaj pa imam Rainbow 300 SLC, ki ima 180W RMS in je v bistvu le zato da poudari nizke tone, se ga pa da tudi precej 'na?gat'. V glavnem ... bolj SQ sistem. Sem zelo zadovoljen, ?eprav ti muzike v avtu nikoli ni dovolj. :P:D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

raj?i vzemi dva oja?evalca, enega za prednji sistem, drugega pa za woofer.Pa take oja?evalce kupi ki imajo ?e gor kretnice, da lahko nastavi? frekvenco rezanja, druga?e mora? pasivne kretnice prilagajati zvo?nikom.

 

Glede oja?evalcev pa ima? veliko izbiro: ground zero, rockford f.,aurora, hifonics, jbl,

sam imam mac audio Z serije pa ?pila dobro pa ni niti dragi.

Powered by MAZDA MR racing & VICS-Variable Intake Charging System

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Guest BrainLess

.... ja mislil sem max.

 

premalo? verjemi da ne! recimo blaupunktov je poceni varianta - nekaj ?ez 20k pa da od sebe ve? kot dovolj!

 

Muzika v avtu ni odvisna od basa! Bas je le pika na i!

?e ma? srednjetonce po?timane da ti udarijo kot treba ti da bas samo oni deep efekt zraven pa ti bo lep?e ?pilalo kot nekemu ki ma v avtu newem 1k basa!

werjemi!

 

.... visokotonci pa waljda ne smejo falit - ti ti dajo potrebno glasnost - seveda v kombinaciji srednjetoncev v vratih!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok sam mislim da bi Tomi rad imel sam malo ve? kvalitete v avtu.....torej je dovolj 1 oja?evalec pa ena 25ka.....mislim da za kvaliteto to dovolj!!

 

LP david

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Mi pa nekaj ni jasno.   Kupuješ Focus ST ali CX-30 na keš. Potem pa imam za alternativo star Focus. 🤷‍♂️
    • Saj bo uporabil 2 knippinga pa bo spet kot nova.
    • Uporabljaš gibe naprej-nazaj 😄
    • V četrtek se po vsej vrjetnosti poslovim od svojga bajka...
    • Se mi je čez vikend enako zgodilo na paru čevljev od Alpine, pa sem se spomnil na tole temo. Na peti sta se med pohodom delno olupila oba podplata in vidi se razpadel material, ki se kar drobi. Verjetno je situacija na celem podplatu podobna, nisem ga trgal stran - v glavnem je čevelj za v smeti. Pohodni čevelj Nepal, za hobi planinarjenje bi rekel kar vrhunski čevelj z Vibram podplatom, 10 let nazaj bil okrog 100€, danes je slabih 200€. V glavnem odgovor Alpine je, da situacijo poznajo (hidroliza poliuretana) in da se to zgodi v primeru neuporabe čevlja oz. če se jih preveč špara in ne uporablja. Moral sem priznati, da sem jih na začetku uporabljal bolj, zadnja leta pa sem jih zaradi vseh obveznosti res obul samo za daljši in težji pohod, ki jih pa res ni bilo veliko in temu je takšen čevelj tudi namenjen. Krajše tu okoli naredim pa tako z nižjimi pohodnimi. Mogoče malo v razmislek, če bo kdo kupoval dober čevelj za na nogo. Potem ga je dobro parkrat na mesec obuti in nato ne zaznajo teh težav, pravijo pri Alpini. Drugače bolje kaj drugega, kar se malo prej znuca in obrne.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.