Skoči na vsebino

Vandali na delu


stepski volk

Priporočeno sporočilo

No o?itno sem nekomu res trn v riti ali pa v peti in mu grem res na ?ivce saj so mi streho ?e drugi? zrezali,sicer ukradli niso ni?esar kakor recimo na zadnje ko je ?la poleg strehe ?e zadnja hauba in desno ogledalo... :angry::( Dobro da je kasko... :bravo:

 

Na zavarovalnici je bilo sicer ocenjeno najve? do 2300?,avto pa ocenjen na 3600? ?zmeden??zmeden??zmeden??zmeden? mi je ?lo sicer kar na jok,ampak jaz jo bom pa dobil novo z monta?o za 1700?,upam... <_<

 

Je kje kaj ceneje??? :(

post-2443-1296067736_thumb.jpg

post-2443-1296067758_thumb.jpg

post-2443-1296067778_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bedno tole, no dobr d ma? zavarvan! :bravo:

 

Pred ?asom sm gledal te strehe, za 1700 ? dobi? vsaj 3, ?e bo? mal pogledu naokol (Ebay itd.)! :danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No o?itno sem nekomu res trn v riti ali pa v peti in mu grem res na ?ivce saj so mi streho ?e drugi? zrezali,sicer ukradli niso ni?esar kakor recimo na zadnje ko je ?la poleg strehe ?e zadnja hauba in desno ogledalo... :angry::( Dobro da je kasko... :bravo:

 

Na zavarovalnici je bilo sicer ocenjeno najve? do 2300?,avto pa ocenjen na 3600? ?zmeden??zmeden??zmeden??zmeden? mi je ?lo sicer kar na jok,ampak jaz jo bom pa dobil novo z monta?o za 1700?,upam... <_<

 

Je kje kaj ceneje??? :(

 

tako kot so ti svetovali, pa bo? pridobil ?e nekaj dodatnih ?oldov za investirat v avto :bravo:

 

le pazi da ko kupi? preveri? letnik in model, pa poglej ?e je kje kar komplet - z okvirjem in tesnili, kurc naj bo novo!!!

 

Tak komplet ni ve? kot 500?-600?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zaenkrat hvala za odgovore,?e bom pa kaj potreboval za pomagat z nakupom iz ebaya bi pa spet potreboval pomo? glede naro?anja saj ?e nikoli nisem naro?al... Bom pa ?e jutri klical Eneja,predno mi uide v Kanado :bravo:

 

Zaenkrat hvala za odgovore,?e bom pa kaj potreboval za pomagat z nakupom iz ebaya bi pa spet potreboval pomo? glede naro?anja saj ?e nikoli nisem naro?al... Bom pa ?e jutri klical Eneja,predno mi uide v Kanado :bravo:

 

Je letnik 2001 in ko je bila streha ?e enkrat menjana(prej je bila kakor plastificirana) sedaj je iz blaga kot ga ima recimo bmw ali audi saj je bila takrat ceneje. Zadaj je steklo in je ogrevano in po robu kjer pride steklo na vratih ima rob da ne kaplja voda v kabino...

 

Hvala za pomo? :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja samo to mora? gledat, da slu?ajno ne kupi? tisto s PVC oken?kom! :danzoman:

 

Tole zrezano nej pa DraGO vzame, ne je stran metat! :danzoman::P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pomoje bi ti bil hvale?en kar za celotno streho, pa jo mal za?tepa in bo bistveno drga?na kokr njegova trenutna ! :P:bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj ?e Drago nuca celo okno imam jaz doma ?e od prej eno streho ki je bolj zrezana kot ta...

 

pol lahko nese? tapetniku in iz dveh se?ije eno in proda? ?e ne drugega :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pol lahko nese? tapetniku in iz dveh se?ije eno in proda? ?e ne drugega :)

 

Je razli?en materjal. Na originalni je kakor plastificirana ta druga je bolj kakor iz blaga tako da ne bi pasalo skupaj... :( Imam pa na obeh ?e obe stekli celi ?e bi to kdo potreboval...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pomoje bi ti bil hvale?en kar za celotno streho, pa jo mal za?tepa in bo bistveno drga?na kokr njegova trenutna ! :P:bravo:

 

 

?e mu bo pasala naj jo za?ije in montira...Sem mu pa tudi ?e pisal...

 

Ja samo to mora? gledat, da slu?ajno ne kupi? tisto s PVC oken?kom! :danzoman:

 

Tole zrezano nej pa DraGO vzame, ne je stran metat! :danzoman::P

 

To pa vem da tisto s plastiko zadaj ne pride v po?tev saj imam ?e od za?etka zadaj steklo...

 

Ebay je tvoj prijatelj v tak?nih primerih. ?e ima? telefonsko od Eneja pa ?e njega pokli?i od kje in za koliko jo je dobil ker vem, da je ?lo za sme?no majhno ceno.

 

 

Kako pa je to z nakupi z ebaya? Ali se lahko naredi da te nategnejo?

Saj sem nekaj videl da se prodaja za 400 funtov prera?unano v ? je to 465? kar je bistveno ceneje...

 

Hvala

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Seba, mislim da bi ti kolega Sishi sko?il na pomo?, ta je izku?en nakupovalec prek ?arunalnika, pa zmer prpravlen pomagat! :danzoman::bravo::punk:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ufff tole pa ne zgleda dobr. Kje parkira? da ostali vemo :)

 

Samo za informacijo. Se take stvari da popraviti ali je bolje novo nabavit in zamenjat komplet? ?e je kasko itak vse zamenja?. Se to kaj ?iva, kaj drugega, pa da ostane prav tako rainproof in podobno?

 

MX5ke imajo streho iz vinila ali pa iz blaga.

 

Upam da ?im ceneje skozi pride?, ostalo pa v avto ali pa za roadtrip ;)

 

LP Bojan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ufff tole pa ne zgleda dobr. Kje parkira? da ostali vemo :)

 

Samo za informacijo. Se take stvari da popraviti ali je bolje novo nabavit in zamenjat komplet? ?e je kasko itak vse zamenja?. Se to kaj ?iva, kaj drugega, pa da ostane prav tako rainproof in podobno?

 

MX5ke imajo streho iz vinila ali pa iz blaga.

 

Upam da ?im ceneje skozi pride?, ostalo pa v avto ali pa za roadtrip ;)

 

LP Bojan

 

na ebayu imas reparatur kit. V bistvu zaflikas in imas potem kot na blazini fliko iz blaga :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ufff tole pa ne zgleda dobr. Kje parkira? da ostali vemo :)

 

Samo za informacijo. Se take stvari da popraviti ali je bolje novo nabavit in zamenjat komplet? ?e je kasko itak vse zamenja?. Se to kaj ?iva, kaj drugega, pa da ostane prav tako rainproof in podobno?

 

MX5ke imajo streho iz vinila ali pa iz blaga.

 

Upam da ?im ceneje skozi pride?, ostalo pa v avto ali pa za roadtrip ;)

 

LP Bojan

 

 

Doma na dvori??u pod nadstre?nico in to kljub temu da zraven sveti javna razsvetljava. Da se popravit in za?it samo h tapetniku jo mora? peljat. Ravno zaradi tega full kasko pla?am zavarovalnico za 10 let star avto saj se mi ve? ali manj izpla?a...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res ma? dobre ljudi v okolici! :(

 

Ja logi?no, naj se ti zavarovalnica mal oddol?i, ne pa da bi se zdej z neko zaflikano streho okol fjakal! :whatever:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Hotel sem samo pohvalit Zmaja da je opravil podvig, za katerega elektrobicikli zaenkrat še niso dovolj zmogljivi.
    • 200KM je v redu, če je turbo, ker je teh 200KM na voljo na sredini obratov in navadno v daljšem razponu. Pri N/A motorjih je pa ta max moč na koncu vrtljajev tam, kjer se začne rdeče polje in je razpon vrtljajev, ko je to na voljo žel precej ozek. Zato ta podatek izredno zavaja in ja zato se 2,5 turbo Mazde izven EU peljejo precej bolj suvereno pa ne zaradi 50KM več ampak zato, ker so moči na voljo bistveno prej.   Zato je tudi MPS bila res super za uživancijo, če te ni skrbela poraba 10+l/100km.
    • Zato, ker plešejo v Nemčiji, kjer se jim sesuva avto industrija v kateri smo kot podizvajalci za določene dele. Jebat ga tko to gre, ko se igrajo monopoly in se sprejemajo napačne odločitve. Drugače pa se ne gleda mesečnih rezultatov ampak letne in v EU je padec kar konkreten. EU oblast žal že nekaj let ne dela za Evropejce in prvi računi so izstavljeni. Žal.
    • To se pa bere skoraj tako kot mantra LGBTIQ....+++ zakaj hočte bit 100% hetero, če ste pa lahko vsaj mal homo?
    • Ah, daj no, kot da je to kak poseben in zapleten proces...   Prevrneš zadnjo klop, vzameš ven dvigalko, podložiš pod amortizer in kmalu je guma v zraku. Dvomim, da traja pet minut... V bistvu je dlje trajalo, da sem prišel k sebi, ko sem videl, kaj je z ležajem, kot je pa trajalo, da sem avto dvignil... Če bi imel ustrezno podporo (kak klocen ali zidak prave dimenzije) bi bilo še hitreje, ker bi dvigalko postavil kar pod "šusplato" in dvignil cel sprednji del.   Ja, veš, BTjka je avto, ne pa načičkan zabaviščni park na štirih kolesih z bluetooth povezavo in plazmo sredi armature...
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.