Skoči na vsebino

Aktivnost prijavljenih


komar

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 248
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Mogo?e res delujejo letaki bi morali odpret novo temo "kako ste izvedeli za Mazda forum", sem pa tudi na lasne o?i videl da ljudje niso vstran vrgli letakov ampak jih lepo vzeli s seboj ko so sedli v avto... Zanimivo pa mi je bilo ko sem dal eni Mazdi 6 letak pod brisalce ( to?ni pri prvi gimnaziji ko je plava cona, maribor?ani boste vedeli kje je to ), in sem ?el ?ez ?as spet mimo nje in je letak ?e zakrival obvestilo redarstva torej je ziher vzel lastnik letak s seboj..! :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lahko pa imamo kdaj kak?no "nasilno" sre?anje Mazda?ev da se malo ven znorite najamemo eno telovadnico, pa opremo rokavice,... Pa malo bum bum :) da ve? ne boste eni takoj postali histeri?ni in ?iv?ni ter takoj razkurjeni.... ( vas bomo malo pomirli ), te lahko greste kar na Mobisux se prijavit.... :rolleyes:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lahko pa imamo kdaj kak?no "nasilno" sre?anje Mazda?ev da se malo ven znorite najamemo eno telovadnico, pa opremo rokavice,... Pa malo bum bum :) da ve? ne boste eni takoj postali histeri?ni in ?iv?ni ter takoj razkurjeni.... ( vas bomo malo pomirli ), te lahko greste kar na Mobisux se prijavit.... :rolleyes:

Pa saj jaz nisem ni? kriv!? :(

Mislim vsaj? :ne vem:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok, da vam doka?em...da se da vedno umiriti :P

 

Aja, ?e vedno vas imam vse rada :rolleyes: Dobite Coca-colo, ?e boste pridni :P

Hvala, sedaj bom la?e span?kal.... :wub:
Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa saj jaz nisem ni? kriv!? :(

Mislim vsaj? :ne vem:

Kar povej, da sem jaz.
Dovooolj......LAhko no?.....sicer pa krivda ni nikoli enosmerna....ampak vedno dvosmerna....tako da...evo zdej lahko usi mirno spite...... :D

 

 

Lp daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa saj jaz nisem ni? kriv!? :(

Mislim vsaj? :ne vem:

Eh nisem rekel da si ti kriv Tomi, ti pa najmanj, vendar se najdejo kdaj kateri na forumih ko jim pa? ni pomo?i...Samo ne bom sedaj o tem! Vendar prosim lahko imaste "bedne" komentarje vendar nekateri si ne jemlite to tako k srcu to je le forum , in ne grozite, ker preko ra?unalnika zna vsak grozit ( ko sedi na udobnem stol?ku za tipkovnico in ne rabi ni? naredit ) ko pa je kje v ?ivo pa vle?e ?rto za sabo ko res kdo stopi k njemu, se najdejo tak?ni ker le neve? kdo se skriva za ra?unalnikom... Prosim malo se zadr?ite to je le Mazda forum ni to kar nek forum vedite da se bo dobro vedlo kateri je imel nepotrebne izpade in je grozil in ne bo priljubljen na sre?anjih, ter drugje... Mogo?e sem malo zabluzil tako ponavadi, samo ?elim le da se kolko tolko vsi dobro razumemo in si ne grozimo, probajte v?asih kaj v sebi zadr?at in pogoltnit in ne takoj na forum napisat kar si mislite ker te bi jaz ?e imel preve? postov :D:rolleyes: ....!

 

Ooooo ja Coca-Colo to pa bi res ja!!!

 

Lp.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.