Skoči na vsebino

Aktivnost prijavljenih


komar

Priporočeno sporočilo

Ja ja eden je bil....s puncami ne po?nem tega.....jah fant je mislu da je kos mojim spretnostim....pa ni bil.....Luka to je blo u Karmi en ?as nazaj....... :D:D

 

So reve?a kar odnesli domov...... :D

 

 

LP david

hehe...gentil'uomo ;)

Karma...hmmm...hehe...pol poznas tudi Kristino :D

 

Ma bu?ec...kr odnest so ga mogli..hihi...upam, da si si vsaj karjolo zdej nabavil...ce ne pa ti jo bomo mi in jo polepli z nalepkami v stilu (va? odvoz sponzorira www.mazda-si.net) sam moras obljubit, da jo bos zvesto uporabljal ;)

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 248
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Ja ja eden je bil....s puncami ne po?nem tega.....jah fant je mislu da je kos mojim spretnostim....pa ni bil.....Luka to je blo u Karmi en ?as nazaj....... :D  :D

 

So reve?a kar odnesli domov...... :D

 

 

LP david

hehe...gentil'uomo ;)

Karma...hmmm...hehe...pol poznas tudi Kristino :D

 

Ma bu?ec...kr odnest so ga mogli..hihi...upam, da si si vsaj karjolo zdej nabavil...ce ne pa ti jo bomo mi in jo polepli z nalepkami v stilu (va? odvoz sponzorira www.mazda-si.net) sam moras obljubit, da jo bos zvesto uporabljal ;)

hihihi zmenjeno.....jest sem za pod pogojem da mi zrihtaste eno tako zlo?ljivo.... :D

 

Gentil'uomo.....itak da sem!!! :D

 

 

?aki Kristina kristina.......katera kristina?? :blink:

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mazda-mx3 in komar, vidva kar provocirajta ...

Kaj te pa jaz provociram?

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hihihi zmenjeno.....jest sem za pod pogojem da mi zrihtaste eno tako zlo?ljivo.... :D

 

Gentil'uomo.....itak da sem!!! :D

 

 

?aki Kristina kristina.......katera kristina?? :blink:

 

 

LP daVid

LOL tip bi rad se po ?elji sestavljeno...hihi :D

Ti bomo zrihtali eno poletno ;)

 

Kristina...je bla na zacetku sefica Karme ;)

 

Sibam na kavico :P

 

 

papa

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

hihihi zmenjeno.....jest sem za pod pogojem da mi zrihtaste eno tako zlo?ljivo.... :D

 

Gentil'uomo.....itak da sem!!!  :D

 

 

?aki Kristina kristina.......katera kristina??  :blink:

 

 

LP daVid

LOL tip bi rad se po ?elji sestavljeno...hihi :D

Ti bomo zrihtali eno poletno ;)

 

Kristina...je bla na zacetku sefica Karme ;)

 

Sibam na kavico :P

 

 

papa

Ja pol poznam sigurno....verjetno ?efica ?anka...... :D

 

 

Sicer pa Kyuss.....spet se pali? porko dijo!! :ph34r:

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa se bom zapalil enkrat do konca, da ne boste v vsaki temi pod?igali in rovarili po dreku. ?e ho?ete nehati s temi spori, potem ustvarjajte debate v pravem duhu, ne pa da na vsakem koraku sku?ate va?e ?e?karije prirediti v stilu, "si videl, Kyuss, vse je en hec".

 

Delajte tako, kot pridigate.

Broken hearts and other mortal wounds ...

user posted image

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa se bom zapalil enkrat do konca, da ne boste v vsaki temi pod?igali in rovarili po dreku. ?e ho?ete nehati s temi spori, potem ustvarjajte debate v pravem duhu, ne pa da na vsakem koraku sku?ate va?e ?e?karije prirediti v stilu, "si videl, Kyuss, vse je en hec".

 

Delajte tako, kot pridigate.

Ok mislim da je blo u?eraj?njega spora to?no u?eraj ?e konec....kar se pa danes tipka pa si sam za?el.....tvoj problem....sicer pa.... BE COOL... :D

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa se bom zapalil enkrat do konca, da ne boste v vsaki temi pod?igali in rovarili po dreku. ?e ho?ete nehati s temi spori, potem ustvarjajte debate v pravem duhu, ne pa da na vsakem koraku sku?ate va?e ?e?karije prirediti v stilu, "si videl, Kyuss, vse je en hec".

 

Delajte tako, kot pridigate.

 

Tukaj pi?e Krneki in tega se dr?imo.

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Komar, jaz ti pravim, da ne provociraj. Celo pa ne o strokovni pomo?i, ker je tvoja samorefleksija na nuli. To si dokazal ?e s kmeti. Da se ne bom spu??al v analizo tvojih drugih objav.

 

In ?e ste ?e v?eraj razpredali, da sem otrok, ki ima mi?ice samo za ra?unalnikom ... Povejte lokacijo, kje se dobimo in se o vsem na popolnoma ?love?ki na?in zmenimo ob pravi dozi kofeina.

Broken hearts and other mortal wounds ...

user posted image

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Komar, jaz ti pravim, da ne provociraj. Celo pa ne o strokovni pomo?i, ker je tvoja samorefleksija na nuli. To si dokazal ?e s kmeti. Da se ne bom spu??al v analizo tvojih drugih objav.

 

In ?e ste ?e v?eraj razpredali, da sem otrok, ki ima mi?ice samo za ra?unalnikom ... Povejte lokacijo, kje se dobimo in se o vsem na popolnoma ?love?ki na?in zmenimo ob pravi dozi kofeina.

Jaz ne vem od kod to jemlje? ... pa ni? nimam proti tebi-od kod to ... moji posti so pa? - moji ... jaz se ne vtikam v to kaj drugi pi?ejo (posebej ?e mi to kar berem ne pa?e) ... mislim pa, da si marsikaj napa?no razlaga? ... ?e samo dejstvo, da bi rad osebno obra?unaval pa pove dovolj ... sploh ne vem v ?em je smisel vsega tega ... v glavnem ni? mi ni jasno ... povej kaj ?eli? od mene, da bo enkrat mir ...
Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa se bom zapalil enkrat do konca, da ne boste v vsaki temi pod?igali in rovarili po dreku. ?e ho?ete nehati s temi spori, potem ustvarjajte debate v pravem duhu, ne pa da na vsakem koraku sku?ate va?e ?e?karije prirediti v stilu, "si videl, Kyuss, vse je en hec".

 

Delajte tako, kot pridigate.

hmm....lej ga...pa ce je res vse en sam hec, a ni tko...virtual life ne bo nikoli resen...tukaj je mesto za odklop.

No vazno je, da razumes nekaj....tuki ti nihce noce nic slabega...sej pride do nesoglasij, nerazumevanja...ampak verjemi mi, ce ti napisem, da zelimo tuki vsi bit prijatelji...noben nobenemu nic slabega.

Ves, jaz se tudi kaksenkrat pocutim prizadet od kakega komantarja...potlej preberem se enx kar mi je bilo namenjeno in pomislim, da le ni misljeno v negativnem duhu..ampak samo hec...

 

Tko, da ne se jezit, so mi rekli, da skodi lepoti ;)

 

Zdej pa en big smile in gremo naprej svezi kot ro?ice :D

 

;)

 

Luka

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Komar, jaz ti pravim, da ne provociraj. Celo pa ne o strokovni pomo?i, ker je tvoja samorefleksija na nuli. To si dokazal ?e s kmeti. Da se ne bom spu??al v analizo tvojih drugih objav.

 

In ?e ste ?e v?eraj razpredali, da sem otrok, ki ima mi?ice samo za ra?unalnikom ... Povejte lokacijo, kje se dobimo in se o vsem na popolnoma ?love?ki na?in zmenimo ob pravi dozi kofeina.

Jaz ne vem od kod to jemlje? ... pa ni? nimam proti tebi-od kod to ... moji posti so pa? - moji ... jaz se ne vtikam v to kaj drugi pi?ejo (posebej ?e mi to kar berem ne pa?e) ... mislim pa, da si marsikaj napa?no razlaga? ... ?e samo dejstvo, da bi rad osebno obra?unaval pa pove dovolj ... sploh ne vem v ?em je smisel vsega tega ... v glavnem ni? mi ni jasno ... povej kaj ?eli? od mene, da bo enkrat mir ...
Jaz ti samo pravim, da ?e te to tako zelo pesti, se lahko dobiva in se pogovoriva o vsem, kar ti ni jasno.

Broken hearts and other mortal wounds ...

user posted image

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Komar, jaz ti pravim, da ne provociraj. Celo pa ne o strokovni pomo?i, ker je tvoja samorefleksija na nuli. To si dokazal ?e s kmeti. Da se ne bom spu??al v analizo tvojih drugih objav.

 

In ?e ste ?e v?eraj razpredali, da sem otrok, ki ima mi?ice samo za ra?unalnikom ... Povejte lokacijo, kje se dobimo in se o vsem na popolnoma ?love?ki na?in zmenimo ob pravi dozi kofeina.

Jaz ne vem od kod to jemlje? ... pa ni? nimam proti tebi-od kod to ... moji posti so pa? - moji ... jaz se ne vtikam v to kaj drugi pi?ejo (posebej ?e mi to kar berem ne pa?e) ... mislim pa, da si marsikaj napa?no razlaga? ... ?e samo dejstvo, da bi rad osebno obra?unaval pa pove dovolj ... sploh ne vem v ?em je smisel vsega tega ... v glavnem ni? mi ni jasno ... povej kaj ?eli? od mene, da bo enkrat mir ...
Jaz ti samo pravim, da ?e te to tako zelo pesti, se lahko dobiva in se pogovoriva o vsem, kar ti ni jasno.
Pa mene ni? ne pesti ampak tebe!

Eh, saj nima smisla...

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Komar, jaz ti pravim, da ne provociraj. Celo pa ne o strokovni pomo?i, ker je tvoja samorefleksija na nuli. To si dokazal ?e s kmeti. Da se ne bom spu??al v analizo tvojih drugih objav.

 

In ?e ste ?e v?eraj razpredali, da sem otrok, ki ima mi?ice samo za ra?unalnikom ... Povejte lokacijo, kje se dobimo in se o vsem na popolnoma ?love?ki na?in zmenimo ob pravi dozi kofeina.

?e me spomin ne vara si bil ?e enkrat "izzvan" na tem forumu.....oziroma si kar napadel brez razloga...in ?e se ne motim je blo to pri ene postu neki u zvezi s slovenskim pravopisjem bla bla bla......

 

 

Chill out man.... ki ti res ?kodi! Pa neglede na use tvoje mo?ne in ne vem kake argumente ki jih navaja? sebi v bran..... That was your choice......not ours......!!!!

 

 

Lep dan

 

 

daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolki? ?e vas naj prosim, kaj lahko prenehate?! Kyuss ti pa prosim vzemi tableto persena ker meni ?e gre? tudi na ?ivce s tvojimi primitivnim na?inom! Prosim vas, jaz upam vsaj in vem da katere sem spoznal iz foruma ste zelo vredu ljudje...., pa ne mi prosim s takimi vsi bi se nekaj tepli.... ( kaj ni ?e dovolj nasilja na svetu, potrebujemo ?e to tukaj? ). Tomi ti pa si meni prav ql forum ?ivi ( brez tebe in Davida ni forum ve? to kaj bi bil ) , hec mora bit, pa ?e sem za koga kmet pa? sem kaj naj jaz se ne sekiram... :D ! Pa mislim da si Kyuss iz Prekmurja? Koliko prekmurcev pa jaz poznam pa so samo vredu ljudje, kaj pa je s teboj pa nevem...? :blink:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolki? ?e vas naj prosim, kaj lahko prenehate?! Kyuss ti pa prosim vzemi tableto persena ker meni ?e gre? tudi na ?ivce s tvojimi primitivnim na?inom! Prosim vas, jaz upam vsaj in vem da katere sem spoznal iz foruma ste zelo vredu ljudje...., pa ne mi prosim s takimi vsi bi se nekaj tepli.... ( kaj ni ?e dovolj nasilja na svetu, potrebujemo ?e to tukaj? ). Tomi ti pa si meni prav ql forum ?ivi ( brez tebe in Davida ni forum ve? to kaj bi bil ) , hec mora bit, pa ?e sem za koga kmet pa? sem kaj naj jaz se ne sekiram... :D ! Pa mislim da si Kyuss iz Prekmurja? Koliko prekmurcev pa jaz poznam pa so samo vredu ljudje, kaj pa je s teboj pa nevem...? :blink:

?rnobil. press :D:D

 

 

?ala mala...da ne bom ?e enega spora zanetu tle gor..... :D

 

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Komar, jaz ti pravim, da ne provociraj. Celo pa ne o strokovni pomo?i, ker je tvoja samorefleksija na nuli. To si dokazal ?e s kmeti. Da se ne bom spu??al v analizo tvojih drugih objav.

 

In ?e ste ?e v?eraj razpredali, da sem otrok, ki ima mi?ice samo za ra?unalnikom ... Povejte lokacijo, kje se dobimo in se o vsem na popolnoma ?love?ki na?in zmenimo ob pravi dozi kofeina.

?e me spomin ne vara si bil ?e enkrat "izzvan" na tem forumu.....oziroma si kar napadel brez razloga...in ?e se ne motim je blo to pri ene postu neki u zvezi s slovenskim pravopisjem bla bla bla......

 

 

Chill out man.... ki ti res ?kodi! Pa neglede na use tvoje mo?ne in ne vem kake argumente ki jih navaja? sebi v bran..... That was your choice......not ours......!!!!

 

 

Lep dan

 

 

daVid

Kaj bi rad zdaj s tem povedal? Tam sem imel popolnoma prav. Le tu in tam se najde nekdo, ki pa? misli, da zadevo obvlada bolj od bodo?ega akademika. Va? problem.

 

Sicer pa, kurc vas gleda vse skupaj. Kar nadaljujte so to va?o intelektualno diskutabilno konferenco na visokem nivoju, jaz pa vas bom zapustil.

Broken hearts and other mortal wounds ...

user posted image

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Komar, jaz ti pravim, da ne provociraj. Celo pa ne o strokovni pomo?i, ker je tvoja samorefleksija na nuli. To si dokazal ?e s kmeti. Da se ne bom spu??al v analizo tvojih drugih objav.

 

In ?e ste ?e v?eraj razpredali, da sem otrok, ki ima mi?ice samo za ra?unalnikom ... Povejte lokacijo, kje se dobimo in se o vsem na popolnoma ?love?ki na?in zmenimo ob pravi dozi kofeina.

?e me spomin ne vara si bil ?e enkrat "izzvan" na tem forumu.....oziroma si kar napadel brez razloga...in ?e se ne motim je blo to pri ene postu neki u zvezi s slovenskim pravopisjem bla bla bla......

 

 

Chill out man.... ki ti res ?kodi! Pa neglede na use tvoje mo?ne in ne vem kake argumente ki jih navaja? sebi v bran..... That was your choice......not ours......!!!!

 

 

Lep dan

 

 

daVid

Kaj bi rad zdaj s tem povedal? Tam sem imel popolnoma prav. Le tu in tam se najde nekdo, ki pa? misli, da zadevo obvlada bolj od bodo?ega akademika. Va? problem.

 

Sicer pa, kurc vas gleda vse skupaj. Kar nadaljujte so to va?o intelektualno diskutabilno konferenco na visokem nivoju

, jaz pa vas bom zapustil.

Kyuss bodo?i akademik...o?itno ti tvoj akademski naziv dviga tvoj superioren EGO nekam v vi?ave.....Tvoj problem!

 

Mi bomo nadaljevali z na?o intelektualno diskutabilno konferenco na visokem nivoju oziroma na nivoju ki ga bomo usi dobro razumeli....ne samo va?e viso?anstvo....

 

Sicer ima ta forum prost vstop.....u can go in or out....and we wont notice it.......

 

 

Pa sre?no pot kyuss

 

 

Aja pa ?e ?e ima? spor s to?nodolo?enimi na tem forumu to ne pomeni da lahko po?ilja? v k***c tudi vse ostale.....in prav ta izjava nakazuje na tvojo fascinantno bodo?eakademsko osebnost....

 

SERVUS

 

daVid

 

 

P.S. Mazda323....just name it.....

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.