Skoči na vsebino

Dnevnik neke voznice


Boss

Priporočeno sporočilo

Hurrraaaa, sem dobila vozni?ki izpit! Kon?no bom lahko vozila svoj avto, ne da bi poslu?ala in?truktorja, ko stalno ponavlja: "Pazi! Prepovedana smer! Pazi pe?ec!" ...in podobne opazke.Sploh ne vem, kako sem ga sploh prena?ala dve leti... 8.marec Avto?ola je priredila zabavo, ker sem kon?ala. In?truktorji so bili ganjeni. Eden je rekel , da bo daroval ma?o zame.Zdi se mi, da je eden od njih imel solze v o?eh in je rekel, da bojo nazdravili meni. Zelo prijazno, ampak mislim, da moje vozni?ko le ni toliko pomembno za tako pretiravanje. 12.marec Kupila sem avto! Na ?alost sem morala pustiti avto v salonu, da mi zamenjajo zadnji blatnik, ker sem dala v rikverc namesto v prvo. Ni prakse...komaj en teden vozim. 14.marec In kon?no moj avto. Tako sem bila zadovoljna, da sem se odlo?ila, da grem malo vozit. Verjetno so imeli tudi drugi isto idejo, ker je bilo za menoj ogromno avtov; trobili so kot nori...verjetno je bila ohcet in sem se jim pridru?ila in zni?ala hitrost iz 15 na 10 KM na uro.Verjetno jim je ugajalo, saj so za?eli ?e bolj trobiti. 22.marec Moji sosedje so super. Naredili so napis "PAZI MANEVER"; dali so mi najve?ji parkirni in so prepovedali otrokom, da se igrajo, ko jaz manevriram. Mislim, da zato, da mi nebi nagajali. ?e so dobri ljudje. 30.marec Drugi vozniki stalno trobijo in mi delajo neke znake. Mislim, da je prijazno, ampak malo nevarno. Neki tip mi je nekaj govoril, a ga nisem razumela, ker nisem na?la gumba, da bi spustila ?ipo...kmalu bi zadela pe?ca. Dobro, da sem vozila z mojo potovalno hitrostjo...15 na uro. 10.april Malo ?udni so tej vozniki. Ne samo, da stalno mahajo ampak tudi kri?ijo stalno. Ne vem kaj ho?ejo, ker ?e vedno ne najdem gumba za ?ipo...morda mi ho?ejo dati kak?ne informacije. Misli, da je tako, ker sem enega sli?ala, ko je reku:"Pojdi domov, pojdi!" Neverjetno, kako je vedel, da grem domov. Ko bom na?la gumb za ?ipe, mi bo bolj jasno, kaj mi ho?ejo vsi povedati. 19.april Mesto je slabo osvetljeno. Danes sem ?la prvi? ven pono?i in sem morala imeti stalno dolge lu?i pri?gane, da sem kaj vila. Zgleda, da tudi drugi vozniki, ki so vozili nasproti , so se strinjali z mano, saj so tudi oni pri?igali dolge lu?i. Edino kar ne razumem, zakaj so trobil. Morda za ustra?it psa ali ma?ko...mah, ?udaki. 26.april Danes sem imela prometno nesre?o. Zapeljala sem na rondo in ker je bilo mnogo avtov ( ne, da pretiravam, ampak jih je bilo najmanj 4), nisem mogla zapeljati ven. Kro?ila sem in iskala prilo?nost za izvoz. Od kro?enja se mi je zavrtelo in sem udarila v spomenik na sredini rondoja. Morali bi omejiti vo?njo po rondoju na 1 avto. 3.maj Smola se me dr?i in dr?i. ?la sem po avto v gara?o in, ko sem peljala na cesto, sem zgre?ila pedal in pritisnila gas namesto zavore. Zadela sem mimoido?i avto in mu razbila celo desno stran. Goli slu?aj je nanesel, da je to bil moj in?truktor vo?nje. Dober ?lovek... brez razmi?ljanja. Jaz sem vztrajala, da je moja krivda, toda on je vztrajno ponavljal: "Bog oprosti mi, prosim!...." Bog oprosti mi, prosim!...."

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jah, kaj! Jaz poznam ?ensko, ki lahko spelje samo s polnim gasom, ker ji druga?e avto crkne. ;)

hin sklopka :P:D

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zlo ?alostno ja...ponavad se lih take u najbol?ih avtomobilih okrog furajo (ni nujno zmeraj, izuzemam tud vse pripadnice ne?nej?ega spola na tem forumu...da ne bo zamere :D )

 

dons je ponavad tko, da v dobrih avtomobilih vid? stare ate al pa take primerke k so navedeni zgori. KE JE PRAVICAAAAA!!!! mladi si pa enga konkretnga avtomobila ne mormo privo??it!

 

no zdej grem pa u kot pa jokat... :P

 

lep pozdrav, Rejc

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe...naj se ti besede pozlatijo bi reku :P

lih zan? sm gledu kok bi dau za registracijo (ao+ pa mlad voznik zravn, brez kasko)...430k se mi zdi.

 

sicr pa...k bom slavn odvetnik, pa bom meu na tone dnarja, se bom pa ?e nate spomnu pa ?e teb eno kupu :P:D

 

 

ostanite v cvetju, Rejc

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 meseci kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.