Skoči na vsebino

uvoz motorja iz us of a


Ploki

Priporočeno sporočilo

Velikokrat naro?am iz usa, ravno ta teden dobil 2 paketa - oni pav?alno pribijejo cca 20% na vse vklju?no s po?tnino.

 

ameri?anu mora? re?ti da ti da poleg fakturo za pol manj ali brez po?tnine

Ko te slovenska carina pozove pa malo zmodificira? :party0035: paypal brez po?tnine - ?e bolje pa da prej pla?a? produkt posebej pa po?tnino posebej in potem carini da? ra?un brez po?tnine

:policaj:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni so na carini odgovorili naslednje:

 

?tevilka: 092-61/2011-2

Datum: 19. 1. 2011

 

Zadeva: Carinska stopnja

 

 

Ker gre za po?iljko zanemarljive vrednosti (do 150 EUR), se ta uvozi brez pla?ila uvoznih dajatev (carine). Vendar je potrebno pla?ati DDV po splo?ni 20 % stopnji od dav?ne osnove, ker gre za po?iljko, z vrednostjo nad 22 EUR.

 

Deklarirano carinsko osnovo se doka?e z dokumentom, ki verodostojno odra?a znesek transakcije. ?e je to nedvoumno razvidno iz internetnega ra?una, se lahko predlo?i tak?en ra?un.

 

 

Lepo pozdravljeni.

 

Alojzij Zupan?i?

vodja sektorja

(podpisano)

 

Pripravil: Pavel ?obar:

 

Tko da ?e je ve? kot 150? je zraven ?e carina! :blush: Do 22? pa ne pla?a? ni?! :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ah, torej to ?e deluje :bravo:

no kul, ?lovek mi je itak reku da mi na invoice lahko napi?e manj?o vrednost tako da zgleda ne bo problema. :)

 

predvidevam, da bo? na KL-ZE :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kak motor je to? Pazi na eu regulative. Moj kolega npr ni mogu Goldwingow sem prpeljat k so v USA pol al pa ?e ve? cnej. Kao smo mi bol ekolo?ki in te fore, amiji pa nimajo nekih euro4 motorjev itd... potem je treba pol ma?ine menjat pa cel izpuh in jasno da pride? na isto ceno kot ?e gre? v AS dom?ale ponj......

 

ups rezervni del. Torej je masina od avta......

 

sori

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pazi, od mene so ?e 2x zahtevali link do ebaya! ;) Tako, da se zmeni nekako, da on ?e v ebay spremeni vse skupaj.

 

Enostavno napi?e? da ni bilo kupljeno na ebayu - da? samo izpis paypala - kjer si kliknil GOODS in ne ebay item!!!

:jupiii:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kko si upa? kr tko naro?t ma?ino od tam? mislm to ti oh res crap po?lejo, pa kak je po?tnina? mal razmi?lam da bi se ?ou ?paranje zbral ke? in dal k sebi notr VTi ma?ino (160 koni?ov), sam pr ns je ponudba zlo slaba.

 

V CRX-a so baje spravl noter ?e od NSX-a motor :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kko si upa? kr tko naro?t ma?ino od tam? mislm to ti oh res crap po?lejo, pa kak je po?tnina? mal razmi?lam da bi se ?ou ?paranje zbral ke? in dal k sebi notr VTi ma?ino (160 koni?ov), sam pr ns je ponudba zlo slaba.

 

Predvsem zato ker ponavadi tu ne gre za natege smo pa balkanci iz razumljivih razlogov sumni?avi. Ker se sami spomnimo take natege. :P

 

V CRX-a so baje spravl noter ?e od NSX-a motor :bravo:

 

Ti pa ti tvoji nesmiselni swapi. :harhar:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.