Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Saj verjetno vsi ki ste imeli kdaj BGja se vam verjetno sanja o kateri plastiki za stebricek govorim , se komu sanja kako se re?e temu po anglesko , ker ga mislim novega narocit ce bo mozno z ebaya. ali ce ima kdo za zdilat te plastike.

 

LP in hvala

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sre?no... jaz sem to zelo dolgo iskal, na koncu mi je ratalo z ene razbite enga dobit...pa ?e ta je bil po?en, tak da sm ga mogu popravlat... na mazda servisu pa za par novih ho?jo 250 eur (125 za enga)...

 

morda bi pa?al tisti z 3-vratne razli?ice? :huh:

 

drga? pa probaj iskat z Windscreen pillar trim, pillar plastic cover pa kej podobnega

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ima? polomljene si jih popravi. Jaz sem enega mojega 2x popravljal- je plastika ?e tako boga da joj :) Druge bo? pa res te?ko dobil. Jaz grem morda za eno vpra?at ?e jo ?e uporabljajo ker je pr eni bajti v travo parkirana (rabim tapete in motor?ke za stekla ?e jih ima), pa lahko pogledam ?e za te plastike. ?e bi imel ve? ? na?paranih bi kupil eno za dele. Bo pa v prihodnosti 100% pri?la ena za dele.

mazda-323f-18-glx-98.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ima? polomljene si jih popravi. Jaz sem enega mojega 2x popravljal- je plastika ?e tako boga da joj :) Druge bo? pa res te?ko dobil. Jaz grem morda za eno vpra?at ?e jo ?e uporabljajo ker je pr eni bajti v travo parkirana (rabim tapete in motor?ke za stekla ?e jih ima), pa lahko pogledam ?e za te plastike. ?e bi imel ve? ? na?paranih bi kupil eno za dele. Bo pa v prihodnosti 100% pri?la ena za dele.

 

joj pato skoda k ti ne zvis kje blizi lj , js mam eno za dele , ze mal razmontirano ...pa nevem kam z njo k jo bo treba pocas odpelat na en odpad ... no teh plastik itak nima :)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Iz LJ pravi? da si ne?... Hmmmmm, bi potreboval kr nekaj stvari ve? (?e jo res misli? na odpad pelat).

Potreboval bi: panele od vrat, motor?ke + kable za stekla, steklo od ?tevca, plastiko okoli ?tevca, celindre al kaj so ?e (zadaj dr?ijo vrata prtlja?nika gor), spojler?ek na prtlja?nih vratih, ki?to od filtra, pa ?eeeee bi se na?lo pa se druga trenutno ne spomnim ve? :P

mazda-323f-18-glx-98.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Iz LJ pravi? da si ne?... Hmmmmm, bi potreboval kr nekaj stvari ve? (?e jo res misli? na odpad pelat).

Potreboval bi: panele od vrat, motor?ke + kable za stekla, steklo od ?tevca, plastiko okoli ?tevca, celindre al kaj so ?e (zadaj dr?ijo vrata prtlja?nika gor), spojler?ek na prtlja?nih vratih, ki?to od filtra, pa ?eeeee bi se na?lo pa se druga trenutno ne spomnim ve? :P

 

?iberdah si pozabil

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ti raj prodam tega ? :) pa se gres mal lego kocke ? :) hehehe drgac stevc mam kompleten kle ..ako nucas, ostalo se morm pa z mojim druzinskim kleparjem zment kdaj spet loh pridm do avta

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Tudi v dežju je fajn pohajat in nič jamrat😁 V trenutku sem bil stuširan.
    • Norveške mi raje ne omenjat, ker kolk hipokrizije kot je pri njih je verjetno da skoraj ni nikjer. Da so si naredili vse to je bila zgolj zasluga v ogromni prodaji nafte in plina. Potem so tolk subvencioniral EV-je ravno iz prodaje fosilnih goriv, da so si jih vsi kupili "na zalogo" in tko mal za zajebavat naokol. Za resno pa se še vedno vozijo v ICE avtomobilih, sploh pozimi jim skoraj ne pade na pamet, da bi EV-ja uporabljal.   Zato pa pridemo do tega fenomena, da poraba goriv ne pade. Ne pade zato ker lažejo vsem v fris vključno samim sebi.   Zgodba je verjetno podobna povsod, ker ne glede, da je procent EV-jev še majhen bi se moralo poznati pri zmanjšanju porabe nafte. Pa se? Kje so študije, da gre to res v pravo smer? Vemo da samo izdelava EV-ja potrebuje toliko nafte, da so pri Volvotu naračunal, da je za cca 90.000km vožnje ICE-ja.
    • Golob je kriv... aja sej to ni pr nas. Mah sej je vseeno pod pernatim Taubijem, sem slišal, da mamo najdražji bencin. Tko pravijo tud na forumih in TikToku.
    • Dražji kot pri nas. 202 RDS, to google pravi 1.72€.   2 leti nazaj sem poleti v Italiji (Elba in Firenze) tankal po 2.1€. V Grčiji pa lani poleti poleti okoli 1.8€.   Imam kr srečo s ceno.
    • Sigurno je pa poceni🤣, bil v IT in sem bil primoran tankat na AC, imajo kar drag bencin (2.30 mislim da...oz.tak nekje).....je pa res da imajo pa večino ostalih zadev bistveno cenejših kot mi....v bistvu je severni del IT krepko pred nami....ne samo cene, tudi ponudba, odnos gostincev, cene v gostilnah, trgovinah (da o raznovrstnosti v neki navadni trgovini supermarketu ne govorim, dvomim da ima kaka aleja v lj na 10x vecji povrsini tako ponudbo)....se vidi da se italijancki znajo it biznis😉🤣
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.