Skoči na vsebino

Amortizerji ?kripanje - Mazda 5


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni!

 

Zanima me ali je kdo (predvsem uporabniki Mazde 5) imel ?e podobne te?ave. Sploh v tem ?asu, ko se zunaj segreje tam do 25 in ve? stopinj mi med vo?njo kadar avto zaniha cel ?as ?kripajo zadnji amortizerji. Lansko leto tega nisem opazil, letos se je pa to za?elo takoj ob dvigu zunanjih temperatur. Zvok je prav mote? in ?kripa kot kak?na stara zvo?ena kripa. Ali je kdo ?e imel podobne te?ave?

 

Mislim, da bo treba obiskati serviserja in po mo?nosti uveljaviti garancijo... :angry:

 

Lp,

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lp,

Kar na servis - znana serijska napaka, veliko napisanega tukaj.

 

Menjava gumic in po potrebi (po pregledu) amortizerjev - meni so menjali gumice + 1 amortizer.

 

P.s. Pa ne iti v Kranj - ker mi je hotel le namazati gumice :glare: v LJ so pa menjali kot je treba

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kar na servis - znana serijska napaka, veliko napisanega tukaj.

 

Menjava gumic in po potrebi (po pregledu) amortizerjev - meni so menjali gumice + 1 amortizer.

 

P.s. Pa ne iti v Kranj - ker mi je hotel le namazati gumice v LJ so pa menjali kot je treba

Hvala za informacijo! Bo zgleda res treba kar servis kontaktirat in stvar zamenjat!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.