Skoči na vsebino

M6 mnenje


tihi63

Priporočeno sporočilo

Kaj je realna cena je vpra?anje. Je bla pa pred enim mesecem na avto.net ena takale M6 2.0 TE in je cena padala od 15.900 do 13.800

Za manj je pomoje res niso prodal. Je pa bla tud ob 13.800 kak teden gor. Tko da tale jo bo za 17 ?e dooooolg prodajal.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem ga klical pa mu predlagal da mu dam 15.000,00 pa je skor pop... sn mislu da bo skoz telefon pr?u.

 

Pa ?e nekaj ker vem, da podate objektivna mnenja vas vpra?am ?e nekaj, ?e bi na primer imel na izbiro to mazdo za katero spra?ujem in tegale audija

 

http://www.avto.net/ad.asp?id=4740780

 

kak?en bi bil va? izbor. Oba avta me namre? mo?no zanimata, vendar se nekako ne morem odlo?iti kaj je razen letnika plus mazde in kaj audija, ki je roko na srce res nekaj starej?i.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede Mazde je itak lastnik znorel....pa? on misl da bo dobu 3jurje manj kot je bil nov...kar pa seveda NO GO sploh....in realno ceno ti je ?e predhodnjik napisal. Zato se pa kupuje rabljene avte, pa? tvega, ampak fajn ??ekira? in ne vzame? takoj pa ?e najde? tip top enega. Za 17t raje vzamem 2.5 GTA...oz. ?e tam ceno zbije?. 2.0i motor ni ba? nekaj no, razen ?e vozi? umirjeno.

Glede Audija ne vem no, ve?krat sem vozil A3 1.9tdi in mi je bil ok. Nekaj sem prebiral glede teh 2.0tdi motorjev, baje so bili neki problemi samo ne vem do katerega letnika...druga?e pa moje osebno mnenje...za A6 je to pre?voh motor in nekako mu ne pa?e :)....razen ?e si umirjen voznik.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Grega, pionirski letniki z 2.0tdi motorji so bili totalni po?eruhi ola, imel so ?e par drugih te?av, mislm d bi Labi znal bl u detajle povedat o ?em se je ?lo! :danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, za m6 bom probal ?e mal te?it, ?e pa ga ne bo dal pa naj ga ima, bo ?e ?e kdo prodajal zame bol sprejemljivo ceno

Za A6 pa so bili problemi do letnika 06 z glavami in ?obami potem pa na bi bilo uredu, sam mi je tale res v?e?,sem pa ja bolj umirjen voznik, saj nisem ve? rosno mlad.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glej ta dva avta nista primerljiva. Mazda je bistveno novej?a in verjetno ?e v garanciji (?e ima 5 letno), Audija ?aka ?ez par km veliki servis za cca jurja, ?e bo tolk sploh dovolj. Glede motorizacije je pa? stvar okusa enim je 4.2 pre?voh. Nisem nek mazda fan, pa ?eprav jo imam, ampak bi reku tko: ?e kupuje? s srcem morda audi, ?e pa s pametjo pa Mazda. Kljub temu, da so vzdr?evalni stro?ki Mazd bistveno previsoki za moj okus, jih Audijevi zagotovo pokosijo. Poleg tega bo? z Mazdo na 100.000 km ?ele ?ez XXlet, z Audijem pa ?e v ?tartu. Pa ?e servisi za traktor so bistveno fdra?ji kot za 2.0 Mazduro. Odlo?t se bo? mogu pa sam.

 

Veliko sre?e pri izbiri.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma? ?isto prav je res dilema ali 5 let starega A6 ali tri M6 tudi okoli prevo?enih km dr?i tud sam sem ?e imu oba tako A6 kot M6 (oba sicer starej?a) pa sta me oba po eni strani razo?arala mazda zaradi plo?evine A6 pa zaradi stro?kov problem pa je v tem da mi trenutno drug avto n vse?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjetno res najbolj, da ?e malo spremlja? trg, ?e kdo kej v?e?nega prodaja za primeren dnar! :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pravite na tega ali ga kdo pozna,sem klical pa pravi da ga proda za 17.00,00 in da poleg ?e zimske feltne, kar pa se mi zdi ob?utno preve?, vsaka inf. o realni ceni in nasploh dobrodo?la.

http://www.avto.net/ad.asp?id=4741190

 

Tale bi moral spustit ceno vsaj nekje do 15.500?. Audija z 2.0 ma?ino raje ne vzemaj, razen ?e ho?e? povedat potem "imam Audija A6" :cheers:

Jaz sem za svojo M6 GTA dal 17.500? zraven dobil komplet zimskih gum z alu feltnam free.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

....pa? on misl da bo dobu 3jurje manj kot je bil nov...kar pa seveda NO GO sploh..

 

 

Noja... ravno tri jurje manj kot nov ni... Nov s TE opremo je danes okoli 25 K ? ... pred tremi leti pa tudi pomoje ni bil 20 K ? :) ... Sicer za TE opremo ne vem, koliko je bil takrat... Dizelski model GT Navi vem, da je bila cena novega takrat okoli 32 K ? ...

 

Je pa res, da se cena formira glede na povprasevanje in ponudbo... in je avto vreden toliko, za kolikor dobis kupca :) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Noja... ravno tri jurje manj kot nov ni... Nov s TE opremo je danes okoli 25 K ? ... pred tremi leti pa tudi pomoje ni bil 20 K ? :) ... Sicer za TE opremo ne vem, koliko je bil takrat... Dizelski model GT Navi vem, da je bila cena novega takrat okoli 32 K ? ...

 

Je pa res, da se cena formira glede na povprasevanje in ponudbo... in je avto vreden toliko, za kolikor dobis kupca :) ...

 

 

Jah...sam ?e je kupec malo pri pameti, ve koliko je ni?ja cena (zato pa ata nori ko mu je avtor teme dal ponudbo), ker so ?e cenej?e od tele na netu...primer je ?e bela M6 - 2.5GTA, v bistvu ?e mlaj?a od tistele, http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4646264&show=1, pa 100% ni zadnja cena...sam sem sicer dobil malo manj kot 4leta staro svojo GTA-jko, za polovico nove,pa je bila tip-top, tko da....?e kak?no leto pa bo tudi tale ?estka na polovi?ki. Zato pa v life-u ne bom kupu novi avto, ok razen ?e bom na lotu zadel :) raje par let po?akam in najdem enega tip top za pol cene :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.