Skoči na vsebino

PARKIRNI SENZORJI


curko

Priporočeno sporočilo

No, kon?no sem jih tudi jaz montiral, porabil 3 ure, ni? vrtanja, samo odbija? dol, pa nalimat, povezat elektriko in speljat zvo?nik v armaturko. :bravo: Res simpl, pa deluje za enkrat :rispekt:

Link<:

http://www.parkingdynamics.co.uk/Vehicle-S...ng-Dynamics-PD1

Aja, ?koda, ker nisem n? pofotkal, je pa zelo izi vse skupaj.. :vesel:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, kon?no sem jih tudi jaz montiral, porabil 3 ure, ni? vrtanja, samo odbija? dol, pa nalimat, povezat elektriko in speljat zvo?nik v armaturko. :bravo: Res simpl, pa deluje za enkrat :rispekt:

Link<:

http://www.parkingdynamics.co.uk/Vehicle-S...ng-Dynamics-PD1

Aja, ?koda, ker nisem n? pofotkal, je pa zelo izi vse skupaj.. :vesel:

 

Jst jih imam tud ?e eno leto skoraj in se dobro obnesejo.Lp
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 5 mesecev kasneje...

Jaz se pa odlo?am za nakup samo zadnjih ?tirih brez kak?nih LCDjev in podobno.

Ima kdo kak?en dober nasvet za izbiro?

 

Malo sem gledal tele KLIK. Ima kdo kak?ne izku?nje z njimi?

 

Nebi rad kupoval kak?ne poceni ?ungalunga nategancije, originali so pa tudi predragi.

 

Hvala...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Parkirni senzorji

trenutno uporabljam senzorje z ekranom ampak sem kupil tak?en ekran oz senzorje da ekrana ni potrebno priklopiti zadaj v modem ampak samo v 12w

 

http://www.conrad.si/

 

truga?e pa svetujem tudi to spletno stran saj imajo veliko tega in kar ugodno

lp

*??)

?.???.?*??) ?.?*?)

(?.?? (?.?? Lep dan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

No, kon?no sem jih tudi jaz montiral, porabil 3 ure, ni? vrtanja, samo odbija? dol, pa nalimat, povezat elektriko in speljat zvo?nik v armaturko. :bravo: Res simpl, pa deluje za enkrat :rispekt:

Link<:

http://www.parkingdynamics.co.uk/Vehicle-S...ng-Dynamics-PD1

Aja, ?koda, ker nisem n? pofotkal, je pa zelo izi vse skupaj.. :vesel:

 

Pa se lepo raztegnejo po ?irini blatnika v ?estici? Ker kolega jih ima v avtu, pa pravi da sicer so super in vse, samo problem so o?ji avti, ker se potem senzorji preve? v ?irino avta polepijo in dejansko kaki stebri v parkirnih hi?ah prestavljajo problem, ko jih zaznava. Kako dolg trak pa pride zraven sploh?

 

Bom cenil odgovor ;)

ab183946.gif
^^ klikni me za mojo temo :) ^^
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa se lepo raztegnejo po ?irini blatnika v ?estici? Ker kolega jih ima v avtu, pa pravi da sicer so super in vse, samo problem so o?ji avti, ker se potem senzorji preve? v ?irino avta polepijo in dejansko kaki stebri v parkirnih hi?ah prestavljajo problem, ko jih zaznava. Kako dolg trak pa pride zraven sploh?

 

Bom cenil odgovor ;)

 

Ja enostavno jih odre?e? glede na ?irino avta,meni je na vsaki strani ?e ostalo..Jaz nisem pretiraval z ?irino, ker pri monta?i pi?e, da ne bli?je kot 10cm do konca odbija?a in pa cca 20cm od koles...

Sicer pa si lahko pogleda? na tubi monta?o..

?e bo? montiral, daj jih ?im vi?je v odbija?u,(50cm idealno) da bo? imel ?imanj la?nih alarmov, ko pelje? rikverc po klancu navzdol... :P Malo jih moti tudi voda, ki se nabere na odbija?u ko avto stoji in pada de?, ko spelje? je ok.

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Peljem avto na redni servis v Izolo in stopotjo naredim en điro po slo istri😁.  
    • Se zgodi, sinoči smo spet obiskali Urgenco. In mi v oči pade tale znak:     A oni to resno?   Dobro, fotoaparat še nekako razumem. Da bi kdo prišel s psom na Urgenco (razen kakega slepega, ampak mislim, da v tem primeru pes ne bi bil težava), že ne morem verjet. Če pa koga pripravijo do tega, da pride s pištolo ali nožem na Urgenco - ta se gotovo ne bo ustavil pred vrati zaradi ene nalepke...
    • Eee, se vid, de sm kmet an s hribu doma. Tko Ford kat VW sta nizko spodi, pa še dizl je pa še modre farbe...
    • ZOE je imel zelo miren teden, je naredil le malo čez 100 km ... In nič se ni pokvarilo. Tok-tok.   Sem pa jaz danes Smarta "natankal" iz 11 % na 96 % na javni polnilnici za 3,67€. Ker je ravno tema "pohvalite se". 😃
    • Em, @Boss, kateri del je "mal heca"? Tisti o BTjki ali tisti o ZOEtu?   Mislim, če o BTjki, ni nič heca, ker to je res potrošni material. Sicer se ga na vsakih 120.000 km precej nabere, ampak to sodi zraven.   Če pa imaš v mislih ZOEta, potem je pa res čisto malo heca, ostalo je pa spet vse res...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.