Skoči na vsebino

Utekalni servis za M6 CD 129 in stikalo za izklop airbag-a


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni!

Sem lastnik 1 mesec stare M6 z cca.2000 prevo?enimi km. Kupljena pri Selmar, bili zelo prijazni, do sedaj BP. Trenutno sem v dilemi ali narediti utekalni servis (med 1000 in 3000 km), ki ni obvezen, stane pa 270 evrov!!! Zanima me va?e mnenje o smiselnosti tega po?etja, saj sam nisem poznavalec, sem pa glede avta zihera?.

 

Pa ?e to, v ponudbi za nivo opreme TE plus, je med drugim bila opcija za izklop sopotnikovega airbaga s klju?em, v mojem avtu pa je tam, kjer naj bi bilo po navodilih stikalo samo blenda/pokrita luknja. V?eraj so mi prijazno pojasnili, da bi vgradnja le tega bila dodatnih 340 evrov. Po moje so mi ga glede na njihovo ponudbo dol?ni vgraditi na lastne stro?ke.

Kak?en nasvet?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni!

Sem lastnik 1 mesec stare M6 z cca.2000 prevo?enimi km. Kupljena pri Selmar, bili zelo prijazni, do sedaj BP. Trenutno sem v dilemi ali narediti utekalni servis (med 1000 in 3000 km), ki ni obvezen, stane pa 270 evrov!!! Zanima me va?e mnenje o smiselnosti tega po?etja, saj sam nisem poznavalec, sem pa glede avta zihera?.

 

Pa ?e to, v ponudbi za nivo opreme TE plus, je med drugim bila opcija za izklop sopotnikovega airbaga s klju?em, v mojem avtu pa je tam, kjer naj bi bilo po navodilih stikalo samo blenda/pokrita luknja. V?eraj so mi prijazno pojasnili, da bi vgradnja le tega bila dodatnih 340 evrov. Po moje so mi ga glede na njihovo ponudbo dol?ni vgraditi na lastne stro?ke.

Kak?en nasvet?

 

glede servisa js sem ga na mojmu naredu res pa je da sem placal 100e sam olje pa filter,delo je slo ny njihov racun.. mislim da so eni ki so ga izpustili..glede airbaga pa ne vem kako je morem pri mojmu to se preverit..

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem ?e ni samo olje....vsaj TDI ima tako....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala za odgovore vsem, ki ste se potrudili. Kar se ti?e cene servisa 270 e., je to informacija, ki sem jo dobil na servisu pred dvemi dnevi, ?eprav so mi ob nakupu omenjali da bi naj bilo "samo" okoli 150 evrov. Vendar v bistvu to ni poanta, zanima me, koliko je to po va?ih izku?njah sploh potrebno oz. smiselno ali je to samo :whatever: , ker moram re?t, da ta denar sigurno lep?e zgleda v moji denarnici, kot v njihovi blagajni. :vesel::blush:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1. Welcome tu d klab!

2. Trgovci so prijazni, ko ti od njih kupuje?. :hudicek:

3. Kot vidi? z Mazdo denar lepo kro?i od tebe do njih.

4. Mislim, da si se dogovoril, ker si kupil pri njih, da ti bodo servise vsaj prvega in drugega naredili zastonj. To pomeni: material pla?a?, delo zastonj. ?e ne gre, pokli?i AC Cosmos v Ljubljani BTC g. Marjan in se zmeni za ni?jo ceno.

5. ?e tako realno pogleda?, tudi, ?e je 270?, je to ~ 1% cene avta. ?e si v enem mesecu naredil 2kkm, to pomeni 35-30 na leto. O?itno avto ne bo stal v gara?i. To te bo stalo okrog 5 k? letno, od tega polovico za gorivo, ostalo pa oprema (npr. zimske gume), zavarovanje in ostalo. Servis bo 350 ?, kar je recimo 7% vseh tvojih stro?kov - in to 3 leta. Potem pa se ve, kako gre stvar naprej.

6. Da ne dolgovezimo: pejdi zamenjat tistih par deci olja, pa lepo se vozi! (Pa ne je slu?ajno pozabit po?ipat!) :bravo:

Turbinca ma?inca, gremo na vinca!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.