Skoči na vsebino

ZADNJI SPOJLER ZA 323F BA


STAJERC

Priporočeno sporočilo

A ma mogo?e kdo za prodat zadnji spojler za 323f ba letnik 94-98.

 

Sm vpra?al na servisu, pa so mi tako ceno rekl?i, da me je skor polo?lo!

 

 

300.000,00 SIT za en spojler??????????? :o:o

 

Sm dvakrat vpra?al ?e se pogovarjamo o isti stvari pa so zatrdili da ja, pa ?e to so rekli, da pride pobrvan in zato je tak drag!

 

Aja pa namontirajo ga zastonj :lol::lol:

 

Zato ?e kdo ve kje ga dobit za noramalno ceno mi naj prosim pove!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ATH ima kr fajn ponudbo za 323 fBA,zastopnika za njih ima? tudi pri nas Mazda Avtomobili Skorn?ek iz Velenja,pokli?i jih in vpra?aj za cene.

ATH najde? tukaj: www.ath-hinsberger.de,AS Velenje pa www.as-velenje.com

Kaj takega misli? verjetno:

Objavljena slika

lp vuk

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Eh pusti ti ?erbineka enkrat sem klico za sve?ke pa mi je reko ceno 80.000sit pa ?e mersikatere primerke imam od ?erbineka kako delajo s strankami....  Zato pa sploh ne kupujemo ve? tam Mazd eno smo kupli pa nikoli ve? raj?i drugje. Lp.

pozdravljen,a ?e rabi? zadnji spojler,?e ?e se lahko dogovoriva,ker jaz bom dal drugega gor pa mi je tale odve? :rolleyes:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.