Skoči na vsebino

Cesarjevi novi ?evelj?ki....


David

Priporočeno sporočilo

Dolgo pri?akovani dogodek se je zgodil....in mojo Mazdico sem obul v nove "?evelj?ke" Sicer pa pravijo da slika pove ve? kot 1000 besed.....

 

 

LP dAvid

 

 

Prej in potem.....

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

 

To je to...... :D:D

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

OOO hudo hudo...A te so Platin (by MIM) ?

 

Perfektno pase.....yummiee

Sam nekam majhen ET zgleda da majo?? A si naredu optiko? Ti priporocam.

 

 

-- mal sem ratal nostalgicen ker na prvi in drugi sliki je ena Z128. Natanko taksen je bil moj prvi avto :wub:

 

 

PS: ave cesar :)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

OOO hudo hudo...A te so Platin (by MIM) ?

 

Perfektno pase.....yummiee

Sam nekam majhen ET zgleda da majo?? A si naredu optiko? Ti priporocam.

 

 

-- mal sem ratal nostalgicen ker na prvi in drugi sliki je ena Z128. Natanko taksen je bil moj prvi avto :wub:

 

 

PS: ave cesar :)

Z128??? Kaj pa je to??? Sicer si pa zadel ja......platin so!! :whatever:

 

Kaj pa ET...morem re?t da sem laik kar se tega ti?e.....

 

 

LP david

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zastava 128 Skala 55 ....ehh kok gre hiter cas

 

ET pomeni extra terrestrial (sej ves "ET phone home")....no, ok hecam se

Sej smo se o tem nekje pogovarjali...skratka ce je manji ET potem felga ti strli navzven, medtem ko je vecji ET felga je bolj noter. Sam moras pazit da ti ne struga guma (posebej zadaj), in kot receno naredi optiko.

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

..... se ne strinjam, ?e pa ?e pa vsaj ne 6 krakov, ker je res REDKO katera felna lepa, pol raj?e 7!

Glej ga. Pravim, da je to moj osebni okus. Lepota je tako delikatna stvar, da sploh ni aksioma, ki bi potrdil, da je nekaj lepo, nekaj pa grdo.

Broken hearts and other mortal wounds ...

user posted image

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Guest BrainLess

Glej ga. Pravim, da je to moj osebni okus. Lepota je tako delikatna stvar, da sploh ni aksioma, ki bi potrdil, da je nekaj lepo, nekaj pa grdo.

To ti pa dam ?ist prav, kot pravijo vsake o?i majo svojega malara :P

 

 

Lepe felge, sploh ?e jih bo? dal pobarvat na temno bodo zelo dobro pasale na srebr avto pa ?e temne ?ipe, pa ve? kaj ?e ti bom rekel!? Sputit bi ga ?e moral pa bo 1A! 

...... temni krom ...... uuuuuuuuu, kak bi pa to pasalo B)B)B)

 

(malar v mojih o?eh ! :D:P )

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

David odli?no izgleda!!! :D

ET pa je res sumljivo majhen - kolesa prav ven "?trlijo" - meni osebno full v?e? (?koda, da nimam jaz takih - pa moram neke distan?nike vmes ti??at). B)

 

Mimogrede - ma? pa avto najlep?e barve :blink:

 

 

Papa, Tomi

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

JAh variral sem med tem da bi ?rne nabavu....sam pol sem se odlo?u za take...niti kroma nisem tel....in mislim da sem kar ok zadel...meni zgleda zdej fenomenalno...in morem priznat da mi je avto kon?no v celoti u?e? za znoret.....

 

 

Sicer ga pa ne mislim n? ni?at.....predvsem zaradi na?ih cest....luknje, bunke...itd....

 

 

Sicer hvala za pohvale......

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

-......pa ?e temne ?ipe, ......

Ja to sem pa razmi?ljal.....ok nej mi kdo da predlog kam it tonirat ?ipe pa kake so kej cene..... :whatever:

 

 

Sicer bom pa u kratkem dal ?e prozorna stekla za zadnje lu?i...tako da pol mislim da bo kontrast avto lepo izrezan....... :D:D

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moje osebno mnenje: da ne bi slu?ajno karkoli barval, ker se odli?no ujemajo z avtomobilom vklju?no z obliko. Ravno prav trdi robovi na krakih, da povdarjajo obliko avtomobila - predvsem robove.

 

Res lepo.. B)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moje osebno mnenje: da ne bi slu?ajno karkoli barval, ker se odli?no ujemajo z avtomobilom vklju?no z obliko. Ravno prav trdi robovi na krakih, da povdarjajo obliko avtomobila - predvsem robove.

 

Res lepo.. B)

Kaj misli? na robove na feltnah?? Ki pri meni so lih ti mehko-ostri robi bili klju?nega pomena da sem ta model zbral....sicer pa ne bom ni? barval...je lep?e tako....

 

 

A mi kdo prova v photoshopu pobarvat feltne da vidim kako bi zgledalo????

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.